У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Чергове засідання Акредитаційної комісії МОН  Русская версия

Чергове засідання Акредитаційної комісії МОН
Архів новин

17 листопада 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії.

На засіданні були розглянуті питання та ухвалені рішення щодо акредитації напрямів (спеціальностей) у вищих навчальних закладах, продовження строку дії сертифікатів про акредитацію, акредитацію підготовки фахівців з військових спеціальностей та ліцензування військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу; питання щодо ліцензування та атестації у сфері професійно-технічної освіти.

Прийнято рішення позбавити вищі навчальні заклади, які розташовані на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, та на окупованих територіях Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, ліцензій на здійснення освітньої діяльності.

Державною інспекцією навчальних закладів України надано інформацію про результати позапланової вибіркової виїзної перевірки та прийнято рішення анулювати ліцензії декільком навчальним закладам.

Директором Державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» Олександром Смирновим було запропоновано та підтримано членами Акредитаційної комісії оприлюднювати на офіційному сайті Акредитаційної комісії України (http://ak.gov.ua) експертні висновки про проведення акредитаційної експертизи. Оприлюднення експертних висновків з акредитації спеціальностей відповідає вимогам Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (схвалених Міністерською конференцією в Єревані, 14 – 15 травня 2015 року), практикується Європейськими агенціями із забезпечення якості освіти, забезпечує прозорість у системі вищої освіти та дозволить студентам та абітурієнтам отримувати інформацію щодо відповідності спеціальностей та навчальних програм акредитаційним вимогам.

Слід зазначити, що всі протокольні рішення пов’язані з ліцензуванням та акредитацією починаючи з 1993 року, зокрема, Міжгалузевої республіканської акредитаційної комісії, Міжгалузевої акредитаційної комісії та Державної акредитаційної комісії відтепер доступні на офіційному сайті Акредитаційної комісії України http://ak.gov.ua/protokolu-zasidanj

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Міністра Д.Табачника журналісти спіймали на черговій "відкитій брехні"
  • Чергова рейдерська атака на землі НАНУ відбудеться у суді?
  • Міністра Д.Табачника журналісти спіймали на черговій "відкритій брехні"
  • Львівська ОДА пропонує ВНЗ залучати студентів до приймальних комісій
  • У Львові відбулося засідання Студентської ради при голові Львівської ОДА
 18.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина