У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Павло Хобзей: Центральна фігура якісних перетворень в освіті – це вчитель  Русская версия

Павло Хобзей: Центральна фігура якісних перетворень в освіті – це вчитель
Архів новин

17 листопада 2015 року у місті Києві відбувся черговий VIIІ з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України. У з’їзді освітян взяв участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Павло Хобзей наголосив на важливості соціального партнерства між профспілками та Міністерством освіти і науки. «Стратегія вважається успішною, коли перемагають дві сторони. У нас одна спільна мета – процвітаюча держава, якісна освіта», – наголосив Павло Хобзей.

Заступник Міністра подякував представникам профспілки за підтримку та допомогу тимчасово переміщеним особам з Донецької, Луганської областей та Криму, а також сім’ям учасників АТО. Павло Хобзей також висловив сподівання щодо допомоги у питанні організації навчання дітей з окупованих територій, зокрема, Криму.

Заступник Міністра повідомив учасникам з’їзду, що днями Уряд подав на розгляд до Комітету ВРУ з питань науки і освіти проект закону «Про освіту». Інші два законопроекти – «Про наукову та науково-технічну діяльність», «Про професійну освіту» теж знаходяться у Парламенті. Павло Хобзей зазначив, що 26 листопада – день у Верховній Раді України, коли пропонується розглянути усі внесені проекти законів про освіту у сесійній залі.

За словами заступника Міністра, під час обговорення нової редакції Закону України «Про освіту», що відбулосяу Київському університеті імені Бориса Грінченка, вироблено спільне бачення щодо статусу професійних коледжів, яких зараз нараховується близько 800. «Ми готові внести уточнення до статті 8 законопроекту та вписати до університетська, чи спеціалізована професійна освіта, що буде відрізняти ці заклади від інших та надавати їм певну статусність», – пояснив Павло Хобзей.

Разом з тим, як повідомив заступник Міністра, не можливо врахувати та погоджуватися з усіма пропозиціями, що надходять. За словами Павла Хобзея, у порівнянні з чинним Законом «Про освіту», де фінансування галузі становить 8 % внутрішнього валового продукту (або 10% національного валового продукту), новою редакцією закону визначено 7% ВВП. «У порівнянні з європейськими країнами, це дуже великий відсоток, але його абсолютна величина досить мала, тому що йде війна, немає розвитку економіки. Це реальна величина, що може виконуватися бюджетом», – пояснив заступник Міністра.

Павло Хобзей підкреслив, Міністерство завжди відстоюватиме гідну заробітну плату вчителя. «Новий Закон «Про освіту» Міністерство розробляло для того, щоб підняти якість освіти. А центральна фігура якісних перетворень – вчитель. Не можливо робити зміни та реформи без його мотивації», – додав заступник Міністра.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Ющенко видав Указ про увічнення пам’яті Павла Загребельного
  • Юрій Павленко: У 2013 році літнім оздоровленням і відпочинком буде охоплено майже 3 мільйони дітей
  • Юрій Павленко: Проблема насильства - одна з найгостріших проблем у навчальних закладах
  • Юрій Павленко: Обмеження перебування дітей у нічний час в громадських місцях має бути визначено законом
  • Юрій Павленко: Навчити дитину її правам так само важливо, як і навчити писати, читати, рахувати
 18.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3121

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина