У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Круглий стіл з питань розвитку дошкільної освіти у 2016 році  Русская версия

Круглий стіл з питань розвитку дошкільної освіти у 2016 році
Архів новин

18 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань планування розвитку дошкільної освіти у 2016 році.

У заході взяли участь представники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Під час круглого столу начальник відділу дошкільної освіти Тамара Панасюк повідомила про основні нововведення у переліку нормативно-правових актів, що регулюють розвиток дошкільної освіти, у тому числі інклюзивної. За її словами, на розгляді у Міністерстві фінансів залишаються ще зміни до штатного розпису дошкільних навчальних закладів, якими передбачено введення посади асистента вихователя в контексті впровадження інклюзивної освіти. Також, нововведення стосуються гранично допустимого педагогічного навантаження на дитину; кваліметричної моделі оцінки розвитку дитини та впровадження програми фінансової грамоти дітей дошкільного віку «Aflatot».

Учасники круглого столу обговорили також пропозиції до плану роботи на 2016 рік та порядок взаємодії всіх державних інституцій, що опікуються питаннями дошкільної освіти.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • "ДипКорпус" надає відеоуроки по тренінгу "Доступ громадськості до законотворчого процесу"
  • "Освітній портал" пропонує консультації від експертів з питань освіти за кордоном
  • "Студенти та молодь можуть бути впевнені у моєму особистому захисті", - очільник Львівської ОДА
  • "Українська" Вікіпедія - перша в світі за темпами зростання популярності серед найбільших Вікіпедій
  • "Школа молодого політика" оголошує новий набір учасників по Харківській області
 18.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина