У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН обов’язково має підтримати учасників АТО, - Сергій Квіт  Русская версия

МОН обов’язково має підтримати учасників АТО, - Сергій Квіт
Архів новин

16 листопада 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулось засідання Конкурсної комісії Міністерства з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2015 році.

Під час засідання Сергій Квіт підкреслив важливість вирішення питань з допомоги Міністерства у отриманні ними освітніх послуг учасникам антитерористичної операції. «Учасники АТО є тією категорією, яку ми обов’язково маємо підтримати», – наголосив Міністр.

Конкурсна комісія ухвалила рішення, відповідно до яких за поданням вищих навчальних закладів внесено зміни до обсягів державного замовлення щодо переведення учасників АТО, їх дітей, внутрішньо переміщених осіб, а також у професійно-технічних навчальних закладах, на бюджетну форму навчання.

За результатами засідання Конкурсна комісія МОН затвердила зміни до розподілу обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра у ВНЗ, підпорядкованих Міністерству.

Також ухвалено рішення про зміни до розподілу обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів, до розподілу обсягу квот цільового прийому іноземних громадян, до обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку робітничих кадрів і молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах, підпорядкованих МОН.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • "Школа молодого політика" оголошує новий набір учасників по Харківській області
  • 1 квітня - День сміху!
  • 1 квітня відбудеться безкоштовний майстер-клас "Відомі невідомості про управління проектами"
  • 1 квітня студенти Луганська проведуть день Гумору і сміху
  • 1 квітня у kmbs відбудеться зустріч управлінців та обговорення стрічки "Wag the Dog"
 17.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина