У базі 27612 реферата, 363 підручника

 МОН обов’язково має підтримати учасників АТО, - Сергій Квіт  Русская версия

МОН обов’язково має підтримати учасників АТО, - Сергій Квіт
Архів новин

16 листопада 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулось засідання Конкурсної комісії Міністерства з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2015 році.

Під час засідання Сергій Квіт підкреслив важливість вирішення питань з допомоги Міністерства у отриманні ними освітніх послуг учасникам антитерористичної операції. «Учасники АТО є тією категорією, яку ми обов’язково маємо підтримати», – наголосив Міністр.

Конкурсна комісія ухвалила рішення, відповідно до яких за поданням вищих навчальних закладів внесено зміни до обсягів державного замовлення щодо переведення учасників АТО, їх дітей, внутрішньо переміщених осіб, а також у професійно-технічних навчальних закладах, на бюджетну форму навчання.

За результатами засідання Конкурсна комісія МОН затвердила зміни до розподілу обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра у ВНЗ, підпорядкованих Міністерству.

Також ухвалено рішення про зміни до розподілу обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів, до розподілу обсягу квот цільового прийому іноземних громадян, до обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку робітничих кадрів і молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах, підпорядкованих МОН.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Освітня децентралізація – 2. Сергій Квіт розповів про плани МОН подолати монополію на виготовлення освітніх документів про освіту
  • МОН закриє ще десять вишів, - Квіт
  • Сергій Квіт обговорив підготовку педагогічних кадрів із колективом НПУ імені М.П.Драгоманова
  • Сергій Квіт: звіт про роботу МОН у 2015 році
  • Квіт доручив спростити шкільні програми для 10-11 класів
 17.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Водолій (21.01 - 18.02) Водолій (21.01 - 18.02)
Позитивные тенденции этого дня для Водолеев одновременно являются предвестниками лучшего будущего. Стоит взять на заметку интересные возможности, открывшиеся пути: не исключено, что уже через несколько дней вы будете полностью включены в новое... далі
Інші гороскопи

Хмарина