У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН підписано Меморандум про співпрацю з Міжнародною організацією Aflatoun...  Русская версия

МОН підписано Меморандум про співпрацю з Міжнародною організацією Aflatoun (Королівство Нідерланди)
Архів новин

16 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України підписано Меморандум про співпрацю з Міжнародною організацією Аflatoun (Королівство Нідерландів).

Документом передбачено співпрацю у сфері дошкільної освіти, зокрема, у покращенні роботи щодо підвищення рівня соціальних прав та фінансової освіти дітей в Україні.

Сьогодні дітей з перших років їх життя оточує економічна сфера, наповнена складними поняттями та процесами. Саме тому, відповідно до Меморандуму, у дошкільних навчальних закладах буде розпочато впровадження програми фінансової грамоти дітей дошкільного віку «Аflatot».

Окрім того, Меморандум містить положення щодо поширення міждержавних зв’язків у навчанні педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, зокрема, організація і проведення конференцій, симпозіумів, семінарів, тренінгів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Школяр з Одеси візьме участь у Міжнародному конкурсі в Італії
  • Школи України матимуть можливість приєднатися до міжнародної програми "Навчаймося разом"
  • Школи Києва співпрацюватимуть з навчальними закладами Відня
  • ЧСЗ і і Національний університет кораблебудування підписали договір про співпрацю
  • Цьогорічна вступна кампанія демонструє високі показники - і за організацією, і за кількістю поданих заяв - МОНмолодьсторт
 17.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина