У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Уряд затвердив Порядок переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються...  Русская версия

Уряд затвердив Порядок переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного бюджету, до інших вищих навчальних закладів для завершення навчання
Архів новин

Відповідно до частини шостої статті 46 Закону України «Про вищу освіту» Кабінет Міністрів України постановою від 11.11.2015 № 927 затвердив Порядок переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету, до інших вищих навчальних закладів для завершення навчання за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету.

Цим порядком визначено механізм переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету у вищому навчальному закладі, в якого закінчився строк дії сертифіката про акредитацію певної освітньої програми і який не отримав нового сертифіката про акредитацію такої програми, до іншого вищого навчального закладу, в якому відповідна освітня програма акредитована.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • +30000. Уряд затвердив збільшення обсягів державного замовлення
  • 10 серпня Кабмін затвердить порядок організації інклюзивного навчання
  • 2-3 грудня відбудеться конференція "Е-урядування: практика впровадження локальних ініціатив"
  • 20 червня уряд утворить Молодіжну раду при Кабміні України
  • 28 травня у Черкасах відбудеться круглий стіл "Молодіжні неурядові організації і влада - кроки назустріч"
 16.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Captain Skyro
Грати у онлайн гру Captain Skyro
Інші ігри

Хмарина