У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Презентовано програмне рішення для вивчення англійської мови  Русская версия

Презентовано програмне рішення для вивчення англійської мови
Архів новин

12 листопада 2015 року відбулась презентація американського програмного рішення для вивчення англійської мови DynEd, у якій взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Олег Дерев’янко, а також аташе з питань торгівлі Американської комерційної служби Мішель Сміт, директор DynEd Europe BV Мехмет Байрактароглу та директор компанії Knowledge Industry Олександр Тарченко.

Олег Дерев’янко зазначив, що для Міністерства освіти і науки України важливо переймати міжнародний освітній досвід, зокрема, і у викладанні англійської мови. «Міністерство підтримує ініціативи, які допомагають у розробці нових рішень для вивчення іноземних мов, зокрема, англійської. Застосування різних підходів вивчення та викладання іноземної мови підвищує ефективність освітнього процесу», – сказав заступник Міністра.

Презентована система вивчення іноземної мови адаптована до особистих інтелектуальних здібностей учня. Навчання за системою відбувається як у індивідуальній формі, так і з вчителем раз на два тижні. Програмне рішення системи забезпечене моніторингом, що корегує рівень викладання для кожного учня. Паралельно оцінюється рівень прогресу учня у навчанні за допомогою автоматичних письмових звітів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 20 лютого Верховна Рада України розгляне рішення щодо інтелектуальної власності
  • Нова бакалаврська програма з вивчення цінностей (B.A. in Value Studies)
  • МОН вперше запровадило неперервне вивчення мистецтва та естетичної культури у школі
  • Міністерство освіти України підписало меморандум про безкоштовний доступ до ліцензійних програмних засобів
  • В Одесі презентована "Програма комп’ютерної грамотності"
 13.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Приходит начальник в отдел кадров, вытаскивает из пачки 20 личных дел, говорит:
-Этих уволить !
-За что??? - удивляются в отделе
-Не люблю неудачников! :)

Інші анекдоти

Хмарина