У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Презентовано програмне рішення для вивчення англійської мови  Русская версия

Презентовано програмне рішення для вивчення англійської мови
Архів новин

12 листопада 2015 року відбулась презентація американського програмного рішення для вивчення англійської мови DynEd, у якій взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Олег Дерев’янко, а також аташе з питань торгівлі Американської комерційної служби Мішель Сміт, директор DynEd Europe BV Мехмет Байрактароглу та директор компанії Knowledge Industry Олександр Тарченко.

Олег Дерев’янко зазначив, що для Міністерства освіти і науки України важливо переймати міжнародний освітній досвід, зокрема, і у викладанні англійської мови. «Міністерство підтримує ініціативи, які допомагають у розробці нових рішень для вивчення іноземних мов, зокрема, англійської. Застосування різних підходів вивчення та викладання іноземної мови підвищує ефективність освітнього процесу», – сказав заступник Міністра.

Презентована система вивчення іноземної мови адаптована до особистих інтелектуальних здібностей учня. Навчання за системою відбувається як у індивідуальній формі, так і з вчителем раз на два тижні. Програмне рішення системи забезпечене моніторингом, що корегує рівень викладання для кожного учня. Паралельно оцінюється рівень прогресу учня у навчанні за допомогою автоматичних письмових звітів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • МОН вперше запровадило неперервне вивчення мистецтва та естетичної культури у школі
  • Школи Прилук переходять на використання для навчання вільного програмного забезпечення
  • Явка на тестування з англійської мови у Харківській області склала 84%, по Україні - 87%
  • Українські випускники невдоволені тестом з англійської мови
  • Нова бакалаврська програма з вивчення цінностей (B.A. in Value Studies)
 13.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Time Traveller
Грати у онлайн гру Time Traveller
Інші ігри

Хмарина