У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні стартував проект «Ідеї, що змінюють світ»  Русская версия

В Україні стартував проект «Ідеї, що змінюють світ»
Архів новин

11 листопада 2015 року в рамках GoogleDayUA 2015 був представлений проект «Ідеї, що змінюють світ». За підтримки Google Україна розроблений сайт, який стане майданчиком для новаторів та винахідників України. Власником сайту є Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

На цьому сайті будь-хто зможе запропонувати винахідницьку оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації.

Частина сайту присвячена розробкам видатних винахідників родом з України: перший електричний трамвай, турбореактивний двигун, технологія зварювання у відкритому космосі і перший континентальний комп’ютер в Європі. Вищезазначені винаходи внесли значний вклад в розвиток світової науки та техніки і можуть надихати сучасне покоління українців на нові ідеї та звершення.

Щоб запропонувати свою ідею, потрібно заповнити форму на головній сторінці. Після модерації адміністрацією сайту пропозиція з’явиться в розділі «Нові ідеї». Перш ніж запропонувати свою ідею, потрібно ознайомитися з умовами розміщення інформації на платформі.

Сайт проекту буде прикладом всім, хто має ідеї і шукає можливості втілити їх в життя, та стане у нагоді педагогам під час підготовки до уроків та в позаурочній діяльності.

Запрошуємо всіх ініціативних та творчих людей долучитися до проекту, висловити свої винахідницькі ідеї та підтримати інші на сайті за посиланням www.innovationslab.com.ua

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 8 травня відбудеться мітинг під стінами міністерства освіти України
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • МОН України створило схему заробітку на ВНЗ?
  • Міністерство освіти України передумало забороняти наукові конференції у ВНЗ
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
 13.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Youda Farmer
Грати у онлайн гру Youda Farmer
Інші ігри

Хмарина