У базі 27612 реферата, 363 підручника

 В Україні стартував проект «Ідеї, що змінюють світ»  Русская версия

В Україні стартував проект «Ідеї, що змінюють світ»
Архів новин

11 листопада 2015 року в рамках GoogleDayUA 2015 був представлений проект «Ідеї, що змінюють світ». За підтримки Google Україна розроблений сайт, який стане майданчиком для новаторів та винахідників України. Власником сайту є Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

На цьому сайті будь-хто зможе запропонувати винахідницьку оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації.

Частина сайту присвячена розробкам видатних винахідників родом з України: перший електричний трамвай, турбореактивний двигун, технологія зварювання у відкритому космосі і перший континентальний комп’ютер в Європі. Вищезазначені винаходи внесли значний вклад в розвиток світової науки та техніки і можуть надихати сучасне покоління українців на нові ідеї та звершення.

Щоб запропонувати свою ідею, потрібно заповнити форму на головній сторінці. Після модерації адміністрацією сайту пропозиція з’явиться в розділі «Нові ідеї». Перш ніж запропонувати свою ідею, потрібно ознайомитися з умовами розміщення інформації на платформі.

Сайт проекту буде прикладом всім, хто має ідеї і шукає можливості втілити їх в життя, та стане у нагоді педагогам під час підготовки до уроків та в позаурочній діяльності.

Запрошуємо всіх ініціативних та творчих людей долучитися до проекту, висловити свої винахідницькі ідеї та підтримати інші на сайті за посиланням www.innovationslab.com.ua

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • EdEra та «Освіторія» запустили онлайн-курс з української мови
  • Ректори українських вишів обговорили пріоритети вищої школи на 2017 рік
  • В Україні готують зміни до ЗНО з іноземної мови
  • Україна планує додатково залучити 6 науково-дослідних інститутів НАН до проектів Європейської організації ядерних досліджень (CERN)
  • Сьогодні стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017
 13.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина