У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Арсеній Яценюк: 2016 рік повинен стати роком реальних змін у системі базової...  Русская версия

Арсеній Яценюк: 2016 рік повинен стати роком реальних змін у системі базової освіти
Архів новин

Однією з ключових реформ на наступний рік є широка реформа системи освіти: «Ми пройшли перший етап реформування вищої освіти, і зараз нам необхідно ухвалити закон про освіту, про професійно-технічну освіту. Вважаю, що 2016 рік повинен стати роком реальних змін в системі базової освіти України», – наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 11 листопада. Другий блок, за його словами, – це реформи в системі охорони здоров’я. Арсеній Яценюк нагадав, що в Парламент внесений відповідний пакет законодавства, «який робить серйозні зміни в українському секторі охорони здоров’я». «Ми нарешті повинні відмовитися від фінансування ліжок, а перейти виключно на фінансування пацієнта і на фінансування конкретної медичної послуги. Сподіваюся, Парламент підтримає ці ідеї», – сказав він. Арсеній Яценюк підкреслив, що до кінця поточного року «повинен бути беззаперечно прийнятий збалансований закон України про державний бюджет»: «Цей закон повинен одночасно подаватися з так само збалансованою податковою реформою, яка має спростити умови ведення бізнесу, спростити адміністрування і створити умови для додаткового залучення інвестицій і капіталу в українську економіку». Глава Уряду зазначив, що зараз Міністерство фінансів України разом із профільними міністрами і представниками бізнесу працюють над тим, щоби така податкова реформа «дійсно дала додатковий поштовх для розвитку української економіки і дозволила в цілому збалансувати державний бюджет України». Сьогодні на засіданні Ради національної безпеки і оборони під головуванням Президента України буде розглядатися питання оборонного бюджету: «Уряд готовий до того, щоб запропонувати своє бачення, які обсяги фінансування повинні бути виділені на наступний рік на національну безпеку і оборону». Він зазначив, що новий Податковий кодекс, який має ухвалюватися разом із законом про державний бюджет, є однією з частин всіх реформ на 2016 рік. Арсеній Яценюк також нагадав, що 12 листопада у Верховній Раді України будуть розглядатися 15 економічних законів з дерегуляції: «Незважаючи на доволі напружену ситуацію в стінах українського Парламенту, сподіваємось, що всі об’єднаються для того, щоб 15 внесених Урядом законів, які стосуються дерегуляції, прозорої і чесної приватизації, залучення інвестицій, збільшення робочих місць, збільшення інвестицій в основний капітал, – будуть підтримані в українському Парламенті».

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • Після отримання статусу академії всі викладачі ВНЗ вступили до ПР
  • З кожним роком зростає кількість студентів з хронічними шлунковими хворобами
  • У Львівській політехніці відновили статую Божої Матері
  • Львівський національний університет оголосив безстроковий страйк
  • У Львові закликали Табачника вилучити з наукових статей російську мову
 12.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина