У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В.Кличко влаштувався викладачем до швейцарського ВНЗ  Русская версия

В.Кличко влаштувався викладачем до швейцарського ВНЗ
Архів новин

Володимир Кличко нещодавно захищав звання чемпіона в суперважкій вазі. Але, як з’ясувалося, спорт – не єдине заняття, яким знаменитий українець з радістю займається.

Будучи випускником Переяслав-Хмельницького педагогічного університету (ПХДПУ), В.Кличко хоче продемонструвати свої якості викладача.

Таку можливість боксеру надає один з університетів Швейцарії. Повідомляється, що у свій час Володимир захистив докторську дисертацію на тему: "Педагогічний контроль в системі підготовки юних спортсменів" (для підтвердження наукового ступеня Кличко повторно захистив дисертацію в Німеччині), і тепер прочитає 18-денний курс лекції в швейцарському ВНЗ.

Чи отримає Володимир якийсь гонорар, чи це благодійна акція, не уточнюється.

За матеріалом From-ua.
Новини за темою:
  • В.Кличко влаштувався викладачем до швейцарського ВНЗ
  • Ілля Лагутенко стане викладачем ВНЗ
  • У США студент застрелився перед викладачем
 12.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №6476

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина