У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Азербайджан відмовив своєму громадянину в легалізації отриманого в Криму...  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Міністерство освіти Азербайджану відмовило громадянину Азербайджану Сулейману Гусейнзаде в легалізації отриманого в Криму диплома. Сулейман закінчив у минулому році Таврійський національний університет ім. В.Вернадського, що знаходиться в Сімферополі, повідомляє видання haqqin.az.

Як зазначили в Міністерстві освіти Азербайджану, країна офіційно не визнає документи, видані в анексованому Росією Криму.

Гусейнзаде було запропоновано звернутися в офіційні органи України, щоб змінити виданий в Криму диплом на повноцінний документ про отримання вищої освіти державного зразка.

Нагадаємо, 4 серпня 2014 року Таврійський національний університет ім. В.Вернадського став Кримським федеральним університетом імені В.Вернадського (ТНУ). Його випускникам видається диплом російського зразка.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Засновник Facebook відмовився від громадянства США щоб не сплачувати податки
  • Каліфорнійський університет в Девісі відмовився від Gmail
  • Уряд Латвії розробить план відмови від російської мови в школах
  • Випускники шкіл сербського міста Пірот відмовилися від дорогого вбрання та віддали гроші хворим дітям
  • У Німеччині вчителі хочуть відмовитися від навчання дітей писати прописними буквами
 16.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Львов день склоняет к широким жестам. Это подходящий момент для благотворительности, для заботы о друзьях и близких. Большинство Львов будет действовать из искренних побуждений, но не исключен соблазн совершить некоторые поступки напоказ. Звезды... далі
Інші гороскопи

Хмарина