У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Дослідження: скільки отримують випускники ВНЗ США через 10 років  Русская версия

Дослідження: скільки отримують випускники ВНЗ США через 10 років
Архів новин

Федеральний уряд Штатів випустив аналіз по зарплатах студентів, що закінчили навчання в 2001 і 2002 рр. після 10 років їх трудового стажу. Дослідження торкнулося кожного вищого навчального закладу США, повідомляє видання Nytimes.

Отримані висновки не дивні – студенти, які вступають до багатих, елітних коледжів, заробляють більше, ніж ті, хто цього не робить. Однак ситуація не так однозначна, тому що не завжди здобуття вищої освіти забезпечує хорошими доходами надалі.

Національні університети, які дають старт високооплачуваним випускникам, у всіх на слуху. Це Гарвард, Массачусетський технологічний інститут, Стенфорд та інші. Вони зазвичай очолюють щорічні рейтинги ВНЗ U.S.News & World Report. Найбільш тривожні цифри показують ВНЗ, що перебувають набагато нижче верхніх ешелонів вищої освіти.

Елітні заклади підтримують загальний середній заробіток випускників по всій країні. Хоча фінансові винагороди вузівських випускників продовжують з великим відривом випереджати доходи тих, хто не закінчив коледж, у деяких установах доходи студентів через 10 років після вступу виглядають песимістично.

Наприклад, більше 48% колишніх студентів коледжу Беннінгтон (штат Вермонт, США) заробляють менше, ніж $25 тис., а 25% колишніх студентів – менше $10,6 тис. на рік.

У студентів, що закінчили коледж Бард в Аннандейл-на-Гудзоні, середній річний дохід дорівнював лише $35,7 тис. Майже ті ж самі результати річних зарплат у осіб, що закінчили Університет Нью-Мексико (University of New Mexico, США).

За матеріалом Парта.
Новини за темою:
  • Шансів знайти роботу за фахом для випускників ВНЗ у Польщі мало
  • Галактика Чумацький шлях і туманність Андромеди через 5 млрд років зіллються в одне ціле
  • У США випускники школи отримали дипломи з помилкою
  • "До Елізи" написали через 40 років після смерті Бетховена?
  • DAAD пропонує стипендії для випускників німецьких спецшкіл
 24.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина