У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Студент з Лондона винайшов рукавички-перекладачі  Русская версия

Студент з Лондона винайшов рукавички-перекладачі
Архів новин

Студент Хаділь Айоб (Hadeel Ayoub) з Лондонського університету (University of London) винайшов пристрій, що є звичайними з вигляду рукавички, які переводять жести у зрозумілий текст на дисплеї.

Багато хто не раз зустрічав на вулиці людей з проблемами слуху та мовлення, які між собою спілкуються за допомогою енергійних рухів рук. Але не всі такі люди розуміють мову жестів (що вже говорити про здорових людей). Тому студент Хаділь Айоб вирішив полегшити життя людям, повідомляє інтернет-видання cnet.com.

Запропонований пристрій зовні схожий на рукавички, які переводять жести в зрозумілий текст на дисплеї. Рукавички SignLanguageGlove вже встигли пройти три стадії розвитку прототипу.

Наразі винахідник працює над версією пристрою, яка включатиме додаток для смартфона, що дозволяє встановити зв’язок між рукавичками і мобільним пристроєм по Wi-Fi. У планах також розробка функції перекладу в режимі реального часу відразу на кілька мов, а також зменшена версія для дітей.

За матеріалом Studway.com.ua.
Новини за темою:
  • Студентам Канади підвищили стипендії та відмінили пільги
  • Британський уряд має намір посилювати візові правила для студентів
  • ТОП-10 країн, де навчаються найрозумніші студенти
  • Британський уряд має намір посилювати візові правила для студентів
  • Е.Сноуден став студентським ректором університету Глазго
 08.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина