У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Метан може стати новим паливом для космічних польотів  Русская версия

Метан може стати новим паливом для космічних польотів
Архів новин

У НАСА намагаються знайти заміну стандартним видам космічного палива. Одним з можливих варіантів є метан, який має кращі характеристики, ніж використовуване зараз паливо.

Метан є поширеним на нашій планеті газом, почасти винним у появі парникового ефекту. Однак у космічному просторі характеристики цієї речовини можуть, навпаки, принести людству користь.

На відміну від рідкого водню, який на сьогоднішній день повсюдно використовується як паливо для ракет, метан куди більш стабільний.

У першу чергу його можна безпечно зберігати при досить високих температурах, тому що він більш щільний, що дозволяє заощадити вільне місце на космічному кораблі, помістивши його в невеликі контейнери.

Протягом останніх десяти років НАСА активно розробляло компоненти двигуна, які зможуть працювати як з рідким воднем, так і з метаном. Деякі створені на 3D-принтері компоненти вже проходять випробування.

Очікується, що майбутні космічні мандрівники зможуть отримувати метан з газів в атмосфері різних планет, у тому числі і з Марса. Це дозволить заправляти пальним спусковий апарат для повернення на орбіту Марса. А після проведення всіх необхідних робіт використовувати паливо, виготовлене на поверхні самої планети, замість того щоб везти паливо з собою з самої Землі.

Подібна технологія може бути корисна для дослідження більш далеких територій, ніж Червона планета. Адже з’ясувалося, що інші об’єкти в нашій Сонячній системі також містять запаси метану.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 5 можливостей для жінок на здобуття освіти з бізнес-адміністрування та менеджменту
  • Можливість безкоштовно і дистанційно вивчати польську
  • Японці винайшли препарат, який може за день вилікувати грип
  • Google і Twitter працюють над створенням спільного новинного сервісу
  • Вчені: 95% населення Землі не можна визнати здоровими людьми
 10.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина