У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В НАУ звільнено в.о. ректора, який поновив Луцького  Русская версия

В НАУ звільнено в.о. ректора, який поновив Луцького
Архів новин

Міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив про звільнення в.о. ректора Національного авіаційного університету через продовження ним фінансових схем по вимиванню коштів з університету.

Про це Сергій Квіт написав у своєму Facebook, коментуючи ситуацію, що склалася у Національному авіаційному університеті.

«Шановне товариство! Інформую Вас стосовно подій в Національному авіаційному університеті. Мною був звільнений в.о. ректора Р.Хращевський через продовження ним фінансових схем по вимиванню коштів з університету та намір оскаржувати в суді постанову Кабміну по передачі Державній прикордонній службі семи літаків, незаконно закуплених (без проведення тендера) кілька років тому. Вони ніколи не піднімалися у повітря й не використовувалися для навчання студентів. Тоді як держава має об’єктивну потребу в цих літаках», – зазначив міністр.

Він також повідомив, що Хращевський намагався поновити на посаді скандально відомого Максима Луцького.

«Також дійсно мала місце спроба Р.Хращевського поновити на посаді першого проректора М.Луцького. На теперішній час виконує обов’язки ректора НАУ професор В.Харченко», – зауважив Сергій Квіт.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • У Волинській області ухвалено вирок директору коледжу-хабарнику
  • Спеціальність "вчитель" потрапила до списку професій, у яких нема майбутнього
  • Проректора Харківського університету сільського господарства нагородили "Слобожанською славою"
  • 24 червня у Харкові Віктор Ющенко зустрінеться зі студентами і ректорами ВНЗ
  • Геннадій Кернес зустрівся з ректорами і студентами харківських ВНЗ
 09.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина