У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Школи проведуть уроки з безпеки на дорозі  Русская версия

Школи проведуть уроки з безпеки на дорозі
Архів новин

Українські школи мають долучитися до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який відбудеться з 09 по 15 листопада. Відповідний лист МОН отримали обласні департаменти освіти і науки, що підписаний заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм.

У документі зазначається, що одним з найбільш дієвих заходів роз’яснювально-агітаційного характеру у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху є проведення щорічних тижнів безпеки дорожнього руху.

«З метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, що відбудеться з 09 по 15 листопада 2015 року, рекомендуємо провести за участю регіональних представників Державтоінспекції та Патрульної служби МВС урок «Безпека на дорозі – безпека життя», – зазначають у Міністерстві освіти і науки.

Також у відомстві просять обласні департаменти освіти і науки сприяти в інформаційній підтримці проведення заходів із залученням засобів масової інформації.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Японці відремонтують сімферопольську школу №37
  • Янукович: Заборона російської мови в школах буде скасована
  • Янукович-молодший витратив матеріальну допомогу на ремонт своєї школи
  • Янукович списував і давав списувати у школі
  • Янукович пообіцяв школярам Черкасщини 250 автобусів
 09.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Рак (22.06 - 22.07) Рак (22.06 - 22.07)
Раки могут выбрать этот день для проведения преобразований в доме, улучшения быта, расширения территории, для обновления семейных или супружеских отношений. Если инициатива идет от близких, вам придется на нее откликнуться, так как чужое вдохновение... далі
Інші гороскопи

Хмарина