У базі 27612 реферата, 363 підручника

 МОН продолжает сотрудничество в области дошкольного и общего среднего образования...  Українська версія

МОН продолжает сотрудничество в области дошкольного и общего среднего образования с международными партнерами
Архів новин

9 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти керівником освітніх програм в ЮНІСЕФ Наталією Кияк та співкоординатором благодійного фонду The LEGO Foundation (Королівство Данія) Оксаною Рома.

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці в галузі дошкільної та загальної середньої освіти.

Наталія Кияк повідомила про стан реалізації планів роботи ЮНІСЕФ. Зокрема, щодо нових проектів, спрямованих на розширення програм допомоги переселенцям та соціально-економічного відновлення регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

Нагадаємо, що ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти України та місцевими адміністраціями продовжує роботу над покращенням доступу дітей, що зазнали негативного впливу внаслідок конфлікту на сході України, до якісної освіти (загальна сума проекту 3.7 мільйонів дол. США).

Всього, у рамках проекту, буде відремонтовано тридцять п’ять шкіл у Донецькій та Луганській областях. Зазначений проект реалізується за фінансової допомоги Уряду Японії. В подальшому ЮНІСЕФ планує долучитися до реконструкції дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не працювали.

«ЮНІСЕФ Україна організовує також надання психосоціальної допомоги дітям, що постраждали від конфлікту в Україні», – зазначила Наталія Кияк, – «Наразі, проведено тренінги спеціалістів, які допомагають дітям впоратись із імовірними психологічними травмами».

Учасники зустрічі обговорили співпрацю ЮНІСЕФ із благодійним фондом ЛЕГО Foundation, одним з напрямків якої є допомога дітям Донецької та Луганської областей, шляхом забезпечення наборами ЛЕГО-конструкторів. «Перші набори ЛЕГО уже завезено до шкіл», – відмітила Оксана Рома.

На завершення зустрічі, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Сергій Дятленко подякував ЮНІСЕФ та благодійному фонду ЛЕГО Foundation і зазначив, що Міністерство і надалі буде підтримувати освітні програми та сприяти їх впровадженню у різних регіонах України.

По материалу Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • В Украине создана программа дошкольного образования "Уверенный старт"
  • 16 апреля в Одесском областном базовом медицинском училище состоится День открытых дверей
  • В Харьковской области стало больше желающих пройти тестирование по истории Украины, географии и биологии
  • На время вынужденных каникул в Донецкой области разработано альтернативное обучение школьников
  • Более 2 тысяч жителей Харьковской области подали заявки на участие в 2009 году в независимом оценивании знаний
 09.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина