У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН продолжает сотрудничество в области дошкольного и общего среднего образования...  Українська версія

МОН продолжает сотрудничество в области дошкольного и общего среднего образования с международными партнерами
Архів новин

9 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти керівником освітніх програм в ЮНІСЕФ Наталією Кияк та співкоординатором благодійного фонду The LEGO Foundation (Королівство Данія) Оксаною Рома.

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці в галузі дошкільної та загальної середньої освіти.

Наталія Кияк повідомила про стан реалізації планів роботи ЮНІСЕФ. Зокрема, щодо нових проектів, спрямованих на розширення програм допомоги переселенцям та соціально-економічного відновлення регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

Нагадаємо, що ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти України та місцевими адміністраціями продовжує роботу над покращенням доступу дітей, що зазнали негативного впливу внаслідок конфлікту на сході України, до якісної освіти (загальна сума проекту 3.7 мільйонів дол. США).

Всього, у рамках проекту, буде відремонтовано тридцять п’ять шкіл у Донецькій та Луганській областях. Зазначений проект реалізується за фінансової допомоги Уряду Японії. В подальшому ЮНІСЕФ планує долучитися до реконструкції дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не працювали.

«ЮНІСЕФ Україна організовує також надання психосоціальної допомоги дітям, що постраждали від конфлікту в Україні», – зазначила Наталія Кияк, – «Наразі, проведено тренінги спеціалістів, які допомагають дітям впоратись із імовірними психологічними травмами».

Учасники зустрічі обговорили співпрацю ЮНІСЕФ із благодійним фондом ЛЕГО Foundation, одним з напрямків якої є допомога дітям Донецької та Луганської областей, шляхом забезпечення наборами ЛЕГО-конструкторів. «Перші набори ЛЕГО уже завезено до шкіл», – відмітила Оксана Рома.

На завершення зустрічі, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Сергій Дятленко подякував ЮНІСЕФ та благодійному фонду ЛЕГО Foundation і зазначив, що Міністерство і надалі буде підтримувати освітні програми та сприяти їх впровадженню у різних регіонах України.

По материалу Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • "Парк Киевская Русь" и Киево-Печерская Лавра подписали договор о сотрудничестве
  • "Террорист-политолог" продолжает работать в Днепропетровском национальном университете
  • "Львовская политехника" подписала Соглашение о сотрудничестве с Международным университетом логистики и транспорта во Вроцлаве
  • "Львовский Ставропигион" продолжает судиться с Минобразования и науки
  • "Школа молодого политика" объявляет о новом наборе участников по Харьковской области
 09.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Sprout
Грати у онлайн гру Sprout
Інші ігри

Хмарина