У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Полтаві стартував XVІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра...  Русская версия

У Полтаві стартував XVІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Архів новин

9 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя відбулося відкриття XVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. В урочистостях взяли участь представники учнівської, студентської молоді, громадськість області.

«Українці були, є і залишаються патріотами, а це означає, що від рідної мови вони ніколи не відступляться», – наголосив доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови Національної академії педагогічних наук України Павло Гриценко.

За словами директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Кононенка, найперше і найголовніше завдання МОН – розвиток і функціонування рідної мови у сфері освіти; підготовка суспільства до того, аби кожен з нас користувався українською мовою у повсякденні. «Ми кожної хвилини, а не лише 9 листопада, повинні дбати про українську мову, і коли сьогодні ми разом з учнями та педагогами у полтавській школі № 3 писали Диктант національної єдності, це було дуже зворушливо. На мою думку, для того, щоб пробуджувати в наших учнів, студентів любов до рідної мови, маємо використовувати не тільки уроки та лекції, а й неформальні заходи», – сказав директор департаменту.

Від імені Союзу українок Олена Касіян привітала учасників конкурсу та зазначила, що незважаючи на великі труднощі, особливо зараз, коли в Україні йде війна проти запеклого ворога, коли Україна бореться, захищаючи свою незалежність, територіальну цілісність і свої цінності, такий конкурс відбувся.

Щороку близько 5 тисяч учасників із Полтавщини беруть участь у конкурсі імені Петра Яцика.Під час святаЛіга українських меценатів відзначила подарунками активних учасників-полтавців минулорічного, XV конкурсу з української мови. Почесну подяку Ліги отримав колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

На підтримку української мови Полтавською обласною радою започатковано обласну літературну премію імені Л. Бразова.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • В УДПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з політології
  • В ЧНУ ім. Богдана Хмельницького обговорили проблематику Української революції 1917 – 1921 років
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • У ЗНУ на конкурсі молодіжних проектів представили штучне дерево-генератор та дизайнерські лавки для міста
  • Програма імені Фулбрайта провела в ЧНУ ім. Петра Могили тренінг з написання статей у міжнародних рецензованих виданнях
 10.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина