У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Громадська рада при МОН обговорила питання інформатизації освіти  Русская версия

Громадська рада при МОН обговорила питання інформатизації освіти
Архів новин

9 листопада 2015 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, в якому взяло участь 31 член ради.

Під час засідання Громадська рада заслухала звіти моніторингових груп за спостереженням виборів ректора у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Національному авіаційному університеті.

Член моніторингової групи Євген Кудрявець повідомив, що під час роботи у КНУ імені Тараса Шевченка всі документи центральної виборчої комісії університету відповідали вимогам Закону «Про вищу освіту», внутрішньому Положенню та Статуту університету. Комісія дійшла висновку, що вибори відбулися прозоро та без порушень.

Микола Мусієнко, голова комісії моніторингової групи за спостереженням виборів ректора у Національному авіаційному університеті, зазначив, що будь-яких перешкод в інформуванні студентів, викладачів та співробітників університету щодо кандидатів на посаду ректора НАУ не зафіксовано. Комісія запропонувала керівництву університету розробити чіткий план підготовки та проведення виборів.

Учасники засідання також заслухали звернення голови комітету модернізації та інформатизації освіти Громадської ради Тетяни Нанаєвої щодо питань інформатизації освіти. За її інформацією, серед проблемних питань щодо інформатизації слід виділити повільне впровадження адаптації стандартів ІКТ для вчителів, які розроблені ЮНЕСКО у 2003 році, відсутність національної програми з ІКТ, необґрунтовані санітарні норми, застаріла комп’ютерна техніка, невелика кількість навчальних закладів приєднаних до мережі інтернет.

На думку голови комітету Громадської ради, єдина національна політика впровадження ІКТ покращить стан інформатизації освіти. Експертна дорадча рада з питань трансформації ІКТ при Міністерстві освіти і науки, що пропонується створити, розробить положення та стандарти ІКТ, курс програми з оцінювання web-ресурсів, а також програми щодо кібербезпеки. Як повідомила Тетяна Нанаєва, інформатизація освіти має важливе значення для економіки країни. Сьогодні на розвиток ІКТ покладено і вивчення природничих дисциплін, підготовка фахівців з яких є стратегічно важливою для держави. Якщо не буде розвиватися ІКТ буде ускладнений доступ до користування сучасними лабораторними комплексами, які необхідні для вивчення природничих наук.

Учасники засідання підтримали пропозицію голови комітету модернізації та інформатизації освіти щодо створення експертної групи з питань інформатизації в галузі освіти при Громадській раді.

Під час засідання також було обговорено питання делегування членів Громадської ради до робочих груп МОН, розглянуто відповіді на звернення до Міністерства освіти і науки від 7 жовтня, а також прийнято пропозицію щодо створення робочої групи Громадської ради щодо розроблення дорожньої карти реформ в освіті.

Наступне засідання Громадської ради при МОН відбудеться 14 грудня 2015 року.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Стипендія є основним або єдиним джерелом існування для студентів, - юристи Ради
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • Випускники Київських духовних шкіл перші на пострадянському просторі отримають офіційно визнані державою документи
  • Громадське обговорення проекту наказу МОН щодо змін до Положення про студентські квитки
  • 25 червня у Кіровограді відбудеться зустріч бізнес-спільноти регіону з викладачем kmbs Михайлом Винницьким
 10.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина