У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені пояснюють прагнення працівників працювати в стані хвороби  Русская версия

Вчені пояснюють прагнення працівників працювати в стані хвороби
Архів новин

За висновками вчених, основною причиною того, чому люди ходять на роботу хворі, є зависокі вимоги керівництва і страх не знайти роботу у випадку звільнення. Про це йдеться в Journal of Occupational Health Psychology.

Дослідники порівнюють людей, що так поводяться з таким явищем, як презентеїзм – випадок, коли працівник проводить на робочому місці більше зазначеного часу. Зазвичай, хвороба знижує ефективність праці особи, внаслідок чого доводиться працювати понаднормово.

Також дослід показує, що продуктивність праці людини підвищується у разі, коли роботодавець іде назустріч хворому працівнику: відгули та медичні виплати за станом здоров’я.

В дослідженні взяло участь близько 175 тис. осіб із більше ніж 30 країн. Після отриманих результатів вчені створили аналітичну модель за допомогою якої можна виявити основні причини презентеїзму та робочих прогулів.

Крім того, у статті зазначається, що компанії зазнають збитку не у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю працівників, а через те, що їх робота в стані хвороби неефективна. У Великобританії збиток від презентеїзму сягає більш ніж 22 мільярди доларів на рік.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • "Терорист-політолог" продовжує працювати у Дніпропетровському національному університеті
  • "Юридична консультація" на сайті "Освітній портал" працюватиме вдвічі швидше
  • 1 березня вчене звання професора присвоєно 73 українцям
  • 11 лютого у Київському університеті відбудеться концерт до 200-річчя від дня народження Т.Шевченка
  • 116 науковим працівникам присвоєно вчене звання професора
 10.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина