У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені пояснюють прагнення працівників працювати в стані хвороби  Русская версия

Вчені пояснюють прагнення працівників працювати в стані хвороби
Архів новин

За висновками вчених, основною причиною того, чому люди ходять на роботу хворі, є зависокі вимоги керівництва і страх не знайти роботу у випадку звільнення. Про це йдеться в Journal of Occupational Health Psychology.

Дослідники порівнюють людей, що так поводяться з таким явищем, як презентеїзм – випадок, коли працівник проводить на робочому місці більше зазначеного часу. Зазвичай, хвороба знижує ефективність праці особи, внаслідок чого доводиться працювати понаднормово.

Також дослід показує, що продуктивність праці людини підвищується у разі, коли роботодавець іде назустріч хворому працівнику: відгули та медичні виплати за станом здоров’я.

В дослідженні взяло участь близько 175 тис. осіб із більше ніж 30 країн. Після отриманих результатів вчені створили аналітичну модель за допомогою якої можна виявити основні причини презентеїзму та робочих прогулів.

Крім того, у статті зазначається, що компанії зазнають збитку не у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю працівників, а через те, що їх робота в стані хвороби неефективна. У Великобританії збиток від презентеїзму сягає більш ніж 22 мільярди доларів на рік.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • Уряд затвердив план вдосконалення вивчення і викладання англійської мови
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • Кабмін підвищив посадові оклади працівників бюджетної сфери
 10.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Пожилой лорд сидит дождливым вечером у камина и курит трубку. Раздается стук в дверь. На пороге видит молодую прекрасную леди.
- Я замёрзла.
Лорд молча проводит ее в комнату ставит еще одно кресло у камина, приглашает леди присесть, а сам садится докуривать трубку. Прошло около получаса.
- Я замёрзла.
Лорд подает ей шерстяной плед и заботливо укутывает ей ноги. Прошло еще полчаса.
-... далі
Інші анекдоти

Хмарина