У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Перевчати вчителів - одне із важких завдань, - Хобзей  Русская версия

Перевчати вчителів - одне із важких завдань, - Хобзей
Архів новин

Заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей наголошує, що якість освіти у школі залежить від учителя, змісту освіти і навчального середовища. Про це він сказав під час брифінгу у Кабінеті Міністрів.

За його словами, якщо зміст освіти можна змінити за допомогою закордонних партнерів, Національної академії педагогічних наук, інститутів післядипломної освіти та кращих вчителів, то одне із важких завдань – це перевчати вчителів.

Він повідомив, що сьогодні Міністерство освіти і науки за дорученням прем’єр-міністра України працює над розробкою програми з вивчення іноземної мови.

«І ту модель перенавчання, підвищення рівня вчителів та забезпечення їх матеріалами ми хочемо використати для навчання вчителів початкової школи», – зазначив заступник міністра.

Павло Хобзей також нагадав, що 6 листопада Рада директорів PISA (Programme for International Student Assessment) дала згоду на участь України у дослідженні для порівняння навичок з читання, математики та інших природничих дисциплін серед 15-річних підлітків з різних держав.

«PISA – це той еталон, яким міряють якість освіти всіх країн. Тепер можна буде побачити, як освіта України позиціонується у порівнянні з іншими країнами», – додав заступник міністра.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • "Запоріжсталь" проведе 39-ту міжнародну науково-технічну конференцію молодих фахівців
  • "Королевою світу 2009" стала студентка Інституту міжнародних відносин КНУ
  • "Львівська політехніка" підписала Угоду про співпрацю з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві
  • "Майкрософт Україна" згуртувала вчителів-новаторів
  • "Студентська платформа" проведе міжнародний зимовий семінар
 11.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Найди человека
Грати у онлайн гру Найди человека
Інші ігри

Хмарина