У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Молоді ерудити отримали стипендії Президента України  Русская версия

Молоді ерудити отримали стипендії Президента України
Архів новин

У Києві відбулося вручення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

У предметних олімпіадах щорічно бере участь близько 3-х мільйонів учнів, з яких понад 2 тисячі змагаються у фіналі і майже половина з них займає призові місця. У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у 63 наукових напрямах змагаються 100 тис. старшокласників.

Розмір стипендії, яка виплачується протягом 12 місяців, визначає Кабінет Міністрів України. Наразі вона становить 1243 гривні. Цього року фінансових винагород за сумлінне навчання удостоєні 139 школярів і 131 студент.

Деякі учні та студенти такі «державні інвестиції» отримують уже не перший рік. Зокрема, цьогорічні 30 лауреатів одержують стипендію вдруге, 11 – утретє. А студент першого курсу ЛНУ імені Івана Франка Степан Блищак ‒ уже вчетверте.

Обдароване юнацтво привітав український гурт «Хорея Козацька» та заграв музичні композиції України різних епох, заспівав пісні, складені січовими стрільцями, поетами і літописцями.

Сподіваємося, що кошти, зароблені власним розумом, молодим ерудитам стануть у пригоді на шляху в дорослу науку.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 40 молодих спеціалістів з різних сфер прийдуть викладати в українські школи – МОН підписало меморандум з ГО «Навчай для України»
  • МОН розказало, яким бачить майбутнє стипендій
  • Міносвіти просить ректорів до 11 січня призначити академічні стипендії студентам
  • Студентка з оцінками «відмінно» за всі іспити не отримає стипендію
  • Хто отримуватиме соціальні стипендії? Кабмін ухвалив постанову
 06.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина