У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон відвідала...  Русская версия

Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон відвідала ХНЕУ імені С. Кузнеця
Архів новин

5 листопада 2015 року Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон відвідала Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Також гостями університету були перший секретар Посольства Французької Республіки в Україні Флоріа Глоген, керівник економічного відділу Венсан Фалькоз, радник із питань культури та співробітництва Паскаль Сліванскі, аташе з питань університетського і наукового співробітництва Сільвен Ріголле, директор «Альянс Франсез» у Харкові Тімоті де Майар Ламанді, представник Campus France в Україні Ольга Дорош.

Ректор ХНЕУ імені С. Кузнеця Володимир Пономаренко ознайомив гостей зі стратегією та основними напрямами діяльності університету на національному та міжнародному рівнях, поділився досвідом у розвитку університетської франкофонії і популяризації французької мови в університетському середовищі.

Володимир Пономаренко високо оцінив результати освітніх та наукових програм і проектів спільно з французькими університетами Ліону, Монпельє і Страсбурга, подякував Посольству Французької Республіки в Україні за підтримку і практичну допомогу в налагодженні та зміцненні зв’язків з вищими навчальними закладами Франції.

У свою чергу, Ізабель Дюмон подякувала ректорові за прийом та означила перспективи французько-української співпраці у сферах науки та освіти. року Надзвичайний і Повноважний Посол зазначила, що ХНЕУ ім. С. Кузнеця у своїй діяльності може завжди розраховувати на підтримку Посольства Французької Республіки в Україні.

Під час візиту гості відвідали Центр університетської успішності, створений у 2013 році за підтримки Бюро країн Центральної та Східної Європи Університетської агенції франкофонії, ознайомилися з основними напрямами його діяльності.

За інформацією ХНЕУ імені С. Кузнеця

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 18 серпня у Житомирі пройде регіональний етап молодіжного фестивалю "Студентська республіка"
  • В Житомирському університеті зможуть навчатися студенти з Республіки Камерун
  • Посол Австрії в Україні: Підприємства Євросоюзу потребують кваліфікованих фахівців з України
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
 06.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5259

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина