У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Фотовиставку «Ми – маленькі українці» відкрито в МОН  Русская версия

Фотовиставку «Ми – маленькі українці» відкрито в МОН
Архів новин

В Міністерстві освіти і науки України відкрито фотовиставку під назвою «Ми – маленькі українці».

На фотографіях зображені діти з усієї України під час цікавих подій та моментів, що проходять у дошкільних навчальних закладах. В дитячих садочках дошкільнят знайомлять з культурою, звичаями, побутом та матеріальними цінностями рідного краю, показують зв’язок особистості з минулими і майбутніми поколіннями, зацікавлюють дітей пізнавати родинні традиції та народні. Адже залучення дітей до народознавства – важливий етап в патріотичному вихованні.

Радісні, усміхнені та наповнені щастям обличчя малих українців, що зображені на світлинах можна споглядати в МОН до кінця тижня.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • УКУ написав відкритий лист проти поновлення Якименка
  • Про роль бізнесу у розвитку української професійно-технічної освіти розповіла Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine»
  • Відкрито ІІ Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»
  • 28 вересня українці зможуть побачити "кривавий" Місяць
  • 81% молодих українців пишаються країною - опитування
 05.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Близнюки (21.05 - 21.06) Близнюки (21.05 - 21.06)
Близнецов ждет победа, выигрыш или просто удача. Это подходящий день для творческих занятий, свободной деятельности, интересного отдыха, приключений. Возможны успехи в роли тренера, педагога. Во многих вопросах или в одном, но наиболее важном... далі
Інші гороскопи

Хмарина