У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Відбулась презентація електронних продуктів для освітян  Русская версия

Відбулась презентація електронних продуктів для освітян
Архів новин

3 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась презентація онлайн продуктів цифрового видавництва МЦФЕР-Україна. Захід відбувся за сприяння відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства та за участю відділу дошкільного розвитку Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Презентацію електронних продуктів проводили шеф-редактор освітянських видань тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта» Ніна Омельяненко та фахівці видавництва.

Під час заходу учасникам було представлено електронні продукти «Коза – Онлайн – Школа», «Коза – Онлайн – Дошкільний заклад», «Коза – Онлайн – Кадри», які пропонують керівникам навчальних закладів, працівникам їхніх кадрових, бухгалтерських, господарських, методичних служб, педагогам електронні автоматизовані шаблони ведення ділової документації відповідно до чинних норм і стандартів. Також було продемонстровано технологію використання розроблених шаблонів документів.

Окрім того, учасники мали можливість ознайомитись з модернізованими консультаційними системами «Експертус: Школа» та «Експертус: Дошкільний заклад». Оновлені системи дають можливість використовувати у діяльності освітніх установ автоматизовані шаблони ділової документації, та відкривають доступ до офіційних правових, нормативних, інструктивних документів, що регламентують діяльність навчальних закладів, а також до допоміжних експертних матеріалів від науковців, управлінців, практиків.

Презентовані онлайн-продукти мають оптимізувати роботу освітян за рахунок вивільнення додаткового часу на виконання прямих функціональних обов`язків. Отримати безоплатний демо-доступ до цих онлайн-продуктів можна на порталі освітян України «Педрада».

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 8 вересня у Львові відбудеться презентація підручника "Корпоративна соціальна відповідальність"
  • 30 червня відбудеться презентація картографічного видання "Україна. Голодомор 1932-1933"
  • У МОН відбулася нарада "Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні"
  • 10 березня Луганська академія мистецтв проводить презентацію спеціальності "Художня фотографія"
  • В Києві відбулася молодіжна акція "Пам’ятати. Відродити. Зберегти"
 05.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина