У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У МОН обговорено питання розвитку дошкільної освіти в Україні  Русская версия

У МОН обговорено питання розвитку дошкільної освіти в Україні
Архів новин

4 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч із представником Міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку Tunde Kovacs Cerovic і проектним менеджером реформ освіти Національної ради реформ Оленою Заплатинською.

Під час зустрічі, що проводилась у рамках проекту "Integrity Study of Education System in Ukraine", було обговорено питання розвитку дошкільної освіти в Україні.

Нагадаємо, що ОЕСР – міжнародна організація, членами якої на сьогодні є 34 країни. 70 країн мають статус партнерів ОЕСР, беручи участь у багатьох сферах її діяльності. За впливом ОЕСР належить до трійки провідних світових економічних установ, поряд з МВФ та Світовим банком.

Довідково.

Мета проекту – дослідження так званих "сірих зон" у освітній системі, які є джерелом нечесності та майданчиком для корупційних практик. За результатами дослідження буде розроблено рекомендації щодо необхідних змін у нормативній базі, політиці тощо.

У рамках візиту делегація ОЕСР з 26 жовтня по 3 листопада 2015 року відвідала також навчальні заклади у Полтаві, Одесі, Львові, Києві, Житомирі та поспілкувалась з учителями, викладачами, представниками органів влади, громадських організацій.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • "БЮТ-Батьківщина" хоче заслухати у Верховній Раді України міністра освіти
  • "Євромедіа Компані" отримає 4 млн грн на пропаганду системи освіти України за кордоном
  • "Львівгаз" погрожує відключенням закладів освіти через понад 400 тис. грн боргу
  • "Львівський Ставропігіон" продовжує судитися з Міносвіти і науки
  • "Майкрософт Україна" запускає професійну соціальну мережу для освітян
 04.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Львов день склоняет к широким жестам. Это подходящий момент для благотворительности, для заботы о друзьях и близких. Большинство Львов будет действовать из искренних побуждений, но не исключен соблазн совершить некоторые поступки напоказ. Звезды... далі
Інші гороскопи

Хмарина