У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У МОН обговорено питання розвитку дошкільної освіти в Україні  Русская версия

У МОН обговорено питання розвитку дошкільної освіти в Україні
Архів новин

4 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч із представником Міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку Tunde Kovacs Cerovic і проектним менеджером реформ освіти Національної ради реформ Оленою Заплатинською.

Під час зустрічі, що проводилась у рамках проекту "Integrity Study of Education System in Ukraine", було обговорено питання розвитку дошкільної освіти в Україні.

Нагадаємо, що ОЕСР – міжнародна організація, членами якої на сьогодні є 34 країни. 70 країн мають статус партнерів ОЕСР, беручи участь у багатьох сферах її діяльності. За впливом ОЕСР належить до трійки провідних світових економічних установ, поряд з МВФ та Світовим банком.

Довідково.

Мета проекту – дослідження так званих "сірих зон" у освітній системі, які є джерелом нечесності та майданчиком для корупційних практик. За результатами дослідження буде розроблено рекомендації щодо необхідних змін у нормативній базі, політиці тощо.

У рамках візиту делегація ОЕСР з 26 жовтня по 3 листопада 2015 року відвідала також навчальні заклади у Полтаві, Одесі, Львові, Києві, Житомирі та поспілкувалась з учителями, викладачами, представниками органів влади, громадських організацій.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентація звіту «Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017»
  • Лілія Гриневич: автономія шкіл та дебюрократизація системи – один із ключових елементів упровадження демократичних цінностей в освіту
  • МОН проводить антидискримінаційну експертизу навчальних матеріалів та розробило Стратегію впровадження гендерного компоненту в освіту
  • Міністр освіти і культури Республіки Кіпр запропонував прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на відпочинок у дитячих таборах
  • Парламент прийняв зміни до Закону “Про вищу освіту”, що розблокують набір у коледжі і технікуми на ОКР «молодший спеціаліст»
 04.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина