У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Японці винайшли надміцне скло  Русская версия

Японці винайшли надміцне скло
Архів новин

Японські вчені одного з університетів Токіо винайшли скло, яке по своїй міцності може скласти конкуренцію сталі, інформує Gizmodo. Крім того, воно лишається легке і тонке.

Як повідомляється, нове скло використовуватиметься при виготовленні транспортних засобів, в будівництві. Крім того, його задіють при виробництві нових смартфонів, планшетів та комп’ютерів. Приблизно протягом п’яти років супер-скло стане загальнодоступним.

Таємниця надміцного скла схована в його структурі: оксид алюмінію, який вчені в більшій кількості змішували з діоксидом кремнію покращив стійкість скла. Хоча, попередні спроби створення такого скла зі збільшенням оксиду алюмінію не вдавались – скло кристалізувалось при виготовленні в контейнер.Та вчені вирішили цю проблему, виключивши взаємодію суміші з контейнером та помістили скло в спеціальну піч для виготовлення.

За результатами досліджень, нове скло міцніше в два рази за звичне. Причиною цьому є склад, на який припадає 50% оксиду алюмінію, внаслідок чого новий матеріал не поступається сталі та чавуну за своєю міцністю.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Журнал Forbes склав список найдорожчих ВНЗ світу
  • Eduniversal склала рейтинг бізнес-шкіл 2009 року
  • Шанхайський університет склав список 500 кращих ВНЗ світу
  • У Росії вперше складено рейтинг кращих університетів
  • Студенти винайшли електронний датчик, який допоможе знайти другу половинку
 04.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Stick trampoline
Грати у онлайн гру Stick trampoline
Інші ігри

Хмарина