У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сергій Квіт: Нам потрібні вчителі, яким ми довіряємо наших дітей  Русская версия

Сергій Квіт: Нам потрібні вчителі, яким ми довіряємо наших дітей
Архів новин

На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт 3 листопада 2015 року у програмі «Сніданок з 1+1».

Сергій Квіт наголосив, що найголовніше в навчальному процесі – хто навчає дітей. «Нам потрібні вчителі, яким ми довіряємо наших дітей. Вчитель має бути суспільно престижною професією, тому в розробленому законі «Про освіту» пропонується прив’язати зарплату вчителів до середньої зарплати в промисловості. Зарплата напряму залежатиме від кваліфікованості вчителя», – зазначив Міністр.

В сучасному світі для того, щоб дитині дати весь обсяг необхідних знань потрібно 12 років, а навчальний процес має бути цікавим. «12-річна школа – не панацея для того, щоб зацікавити дитину навчатися. Треба зробити ще і цікавими навчальні програми. Зокрема, для перших класів мають бути мультимедійні програми, що в ігровій формі зацікавлять дітей вивчати основні предмети», – наголосив Міністр.

Сергій Квіт повідомив, що 12-річна школа розпочнеться з 2017 року. Це буде поступовий перехід до 12-річного навчання. «Дуже важливий компонент – матеріально-технічне забезпечення, оскільки ми переходимо до профільної школи. Тобто, в старших класах повинні бути спеціальні кабінети, що мають важливе значення для інтенсивності навчального процесу та зацікавлення дітей. Зокрема, точні та природничі науки, фізика, хімія», – додав Сергій Квіт.

За словами Міністра, треба відходити від зазубрювання та втягувати дітей в навчальний процес як особистостей. «Учнів треба питати про те, що вони думають. Має бути процес комунікації і постійного зв’язку з дитиною, нові методики викладання, за допомогою яких відбуватиметься комунікація», – зазначив Міністр.

Що стосується забезпеченості вчителями сільських шкіл, Міністерство буде вести діалог з місцевою владою. «Сьогодні відбувається децентралізація влади. Місцева влада має більше повноважень та коштів, тому прийматиме більше рішень, зокрема, в освіті», – сказав Сергій Квіт.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 1 квітня - День сміху!
  • 16 квітня в Одеському обласному базовому медичному училищі відбудеться День відкритих дверей
  • Янукович ліквідовував два інститути у сфері безпеки
  • 17 квітня Східноєвропейський університет запрошує на День відкритих дверей
  • "Майкрософт Україна" згуртувала вчителів-новаторів
 03.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина