У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні ведеться робота над покращенням іншомовної освіти  Русская версия

В Україні ведеться робота над покращенням іншомовної освіти
Архів новин

У МОН України заявляють про продовження роботи Міністерства освіти разом з Британською Радою над проектом про вдосконалення професійних вмінь та навичок вчителів іноземних мов, його ціль – покращити якість освіти іноземних мов в Україні.

Над проектом працюють спеціалісти післядипломної педагогічної освіти з різних областей України, зокрема, Одеської, Чернівецької, а також Львівської області, Черкаської та Тернопільської.

Зараз триває нова стадія роботи над програмою, яка має на меті безперервне професійне покращення фахівців іноземних мов. Товариство фахівців наразі розробляє показники професійної діяльності вчителів, інструктивні та роз’яснювальні матеріали, а також глосарій фахової термінології.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • «Модернізація професійно-технічної освіти – один із пріоритетів нашої роботи цього року», – Лілія Гриневич
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • “Ми зацікавлені поширювати інформацію про можливості навчання в Україні серед громадян Індії”, - Посол Республіки Індія на зустрічі з Лілією Гриневич
  • Яценюк: В Україні в 4 рази більше ВНЗ, ніж у Франції
  • Ярослав Яцків: В Україні немає розвитку науки
 03.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5527

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина