У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні ведеться робота над покращенням іншомовної освіти  Русская версия

В Україні ведеться робота над покращенням іншомовної освіти
Архів новин

У МОН України заявляють про продовження роботи Міністерства освіти разом з Британською Радою над проектом про вдосконалення професійних вмінь та навичок вчителів іноземних мов, його ціль – покращити якість освіти іноземних мов в Україні.

Над проектом працюють спеціалісти післядипломної педагогічної освіти з різних областей України, зокрема, Одеської, Чернівецької, а також Львівської області, Черкаської та Тернопільської.

Зараз триває нова стадія роботи над програмою, яка має на меті безперервне професійне покращення фахівців іноземних мов. Товариство фахівців наразі розробляє показники професійної діяльності вчителів, інструктивні та роз’яснювальні матеріали, а також глосарій фахової термінології.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Державна акредитаційна комісія МОН України визнала акредитованими 37 ВНЗ
  • 9 листопада - День української писемності та мови
  • На сайті МОН можна перевірити дійсність дипломів, які видавалися в Україні з 2000 року
  • У Львівському інституті банківської справи стартував Тиждень української вишиванки
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
 03.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам стоит навести порядок в текущих делах и документации, особенно при завершении цикла работ, тренировок, лечебных процедур, производственного обучения. Не исключено окончание контракта, временное закрытие побочного заработка. Нежелательно... далі
Інші гороскопи

Хмарина