У базі 27612 реферата, 363 підручника

 В Україні ведеться робота над покращенням іншомовної освіти  Русская версия

В Україні ведеться робота над покращенням іншомовної освіти
Архів новин

У МОН України заявляють про продовження роботи Міністерства освіти разом з Британською Радою над проектом про вдосконалення професійних вмінь та навичок вчителів іноземних мов, його ціль – покращити якість освіти іноземних мов в Україні.

Над проектом працюють спеціалісти післядипломної педагогічної освіти з різних областей України, зокрема, Одеської, Чернівецької, а також Львівської області, Черкаської та Тернопільської.

Зараз триває нова стадія роботи над програмою, яка має на меті безперервне професійне покращення фахівців іноземних мов. Товариство фахівців наразі розробляє показники професійної діяльності вчителів, інструктивні та роз’яснювальні матеріали, а також глосарій фахової термінології.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу смерті Кундієва Юрія Ілліча
  • Перший етап роботи Національного репозитарію академічних текстів розпочнеться до кінця року і сприятиме виявленню академічного плагіату
  • «Модернізація професійно-технічної освіти – один із пріоритетів нашої роботи цього року», – Лілія Гриневич
  • EdEra та «Освіторія» запустили онлайн-курс з української мови
  • Ректори українських вишів обговорили пріоритети вищої школи на 2017 рік
 03.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина