У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міністр освіти і науки України Сергій Квіт зустрівся з Послом Великої Британії...  Русская версия

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт зустрівся з Послом Великої Британії Джудіт Гоф
Архів новин

2 листопада 2015 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. У зустрічі взяли участь директор Британської ради Саймон Вільямс та заступник директора Наташа Василюк.

Сторони підкреслили важливість співпраці та обмінялися думками щодо реформ в освіті.

Міністр Сергій Квіт подякував за допомогу, що надає Британська Рада українським вчителям з питань удосконалення викладання англійської мови у школах, а також експертну допомогу англійських фахівців у процесі імлементації Закону України «Про вищу освіту». Сергій Квіт також зазначив, що у цьому році Міністерство започаткувало літні мовні табори для учнів загальних середніх навчальний закладів. «Наша ініціатива отримала підтримку, і літні мовні табори мали успіх. Ми плануємо цей проект продовжити і в наступному році. Окрім того, Міністерство розробить спеціальну програму щодо розвитку англійської мови строком на 3 роки», – запевнив Сергій Квіт.

Міністр поінформував британську сторону, що Міністерство освіти і науки підготувало та внесло на розгляд у Верховну Раду України 3 законопроекти, котрі спрямовані на зміни у загальній середній, професійній та науковій сферах.

Посол Великої Британії Джудіт Гоф засвідчила свою підтримку реформам, що впроваджує Міністерство освіти і науки України, а також запевнила, що Посольство Великої Британії й надалі продовжуватиме надавати експертну допомогу у впровадженні реформ в Україні.

Сторони обговорили питання підвищення рівнів англійської мови, а також обміну досвідом між українськими вищими навчальними закладами та Великої Британії. Міністр та пані Посол підкреслили спільне розуміння та важливість активної роботи Британської Ради в Україні, яка зараз виконує багато проектів з розвитку освіти. З метою поглиблення співпраці між Україною та Британською Радою планується підписання нового Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час запланованого візиту Міністра освіти і науки України Сергія Квіта до Лондону на початку грудня 2015 року.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Європейський університет Віадрина пропонує стипендії для українців
  • У Міністерстві освіти працює консультаційний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2008/2009 року"
  • Для участі у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень в Україні зареєструвалися більше 16 тис. осіб
  • Українським вченим запропоновано стипендії для навчання в Європейському університеті Флоренції
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
 03.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина