У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені знайшли відповідь, чому "чоловічий" мозок заробляє більше  Русская версия

Вчені знайшли відповідь, чому
Архів новин

Дослідники визначили в чому пріоритет «жіночого» мозку в порівнянні з «чоловічим». На сайті Independent було оприлюднено підсумок даного досліду.

«Жіночі мізки»(E-типу), як вважають дослідники, більше направлені на емоційну реакцію на оточуючих та виконання соціальних цілей, в той час, як «чоловічі» (S-типу) більше націлені на аналіз та систематизацію різного роду інформації.

Внаслідок цього, в сучасному суспільстві люди з S-типом отримують на 10% більшу зарплату ніж люди з Е-типом, та при роботі у сфері ІТ та банківській сфері S-тип демонструють високі показники, а Е-тип досягають успіхів в сфері освіти та соціального забезпечення.

Згідно E-S теорії, що була запропонована Саймоном Барон Коеном, вченим, дослідники прийшли таких підсумків, протестувавши 16 тис. осіб, за допомогою спеціальних анкет, за якими можна визначити схильність до систематизації та співпереживання.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Астрономи знайшли планету незвичайного кольору
  • Астрономи знайшли у Венери гігантське пилове кільце
  • Вчені: Наступні два роки в світі будуть найспекотнішими
  • Вчені знайшли рештки нового виду первісної людини
  • Вічна мерзлота на Алясці почне танути до 2070 року - вчений
 02.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Близнюки (21.05 - 21.06) Близнюки (21.05 - 21.06)
Добровольно или в силу обстоятельств Близнецы сегодня могут оставаться на вторых ролях, исполнять чужие капризы, жертвовать своим временем, комфортом, ресурсами. Услужливость может быть продиктована сильным чувством, желанием добиться цели... далі
Інші гороскопи

Хмарина