У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Відкрито ІІ Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»  Русская версия

Відкрито ІІ Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»
Архів новин

2 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось урочисте відкриття ІІ Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» та жеребкування команд учасників.

У заході взяли участь Олег Дерев’янко, заступник Міністра – керівник апарату Міністерства освіти і науки України; Юрій Кононенко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН; Денис Дзензерський, народний депутат України – заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності; Юрій Завалевський, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН; Тетяна Грінченко, професор кафедри банківської справи Інституту банківських технологій та бізнесу Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи»; модератор заходу – Вікторія Косик, начальник відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок підприємництва Інституту модернізації змісту освіти МОН.

Олег Дерев’янко зазначив важливість впровадження курсу «Фінансова грамотність» та його роль у сучасній системі освіти. На думку заступника Міністра, діти у ХХІ сторіччі повинні вивчати усі види грамотності, тому що країна не стоїть на місці та постійно розвивається.

Юрій Завалевський повідомив про зроблені кроки для впровадження курсу «Фінансова грамотність». Зокрема, Інститут модернізації змісту освіти та Національний Банк України провели апробацію курсу, розробили навчально-методичне забезпечення курсу для 2-10 класів загальноосвітніх шкіл. «На сьогодні проведена вже електронна апробація курсу «Фінансова грамотність», що допоможе покращити результати», – запевнив Юрій Завалевський.

17 команд старшокласників із різних регіонів країни виявили бажання взяти участь у цих змаганнях. На дебатні «бої» Турніру буде винесено 20 питань з різних аспектів фінансової діяльності.

Сьогодні, під час відкриття Турніру, проведено жеребкування, котрим визначено перелік питань для відбіркових ігор. Також шляхом жеребкування визначено по дві команди з регіону, які будуть готувати презентаційні матеріали для участі у першому відбірковому турі.

Протягом роботи журі доступ до електронної системи конкурсу, розміщеної на електронній платформі Університету банківської справи, буде відкрито для учасників Турніру та усіх бажаючих. Таким чином буде забезпечена прозорість вибору переможців. «Для участі у півфіналі і фіналі судді оберуть 6 команд, які будуть виборювати першість за уже знайомими з попереднього Туру правилами»,- підсумувала Вікторія Косик із Інституту модернізації змісту освіти МОН.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • З отруєнням госпіталізували ще трьох курсантів Донецького юридичного інституту
  • 45% студентів першого курсу бюджетної форми навчання Львівського національного університету - пільговики
  • Розпочався конкурс "Молодіжний лідер Черкащини-2010"
  • У Черкасах грошовими преміями відзначили переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсів
  • Серед школярів Черкащини оголошено конкурс дитячого малюнку "Чарівний палац"
 02.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина