У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Навчальний процес у школах Сватово призупинено  Русская версия

Навчальний процес у школах Сватово призупинено
Архів новин

31 жовтня місцева влада Сватово у Луганській області прийняла рішення не розпочинати з понеділка навчальний процес. Про це повідомив у Facebook уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

"Сватово! Мій представник був там на ранок з початку подій. На щастя, поранених серед дітей немає, але ситуація невтішна – з 5 шкіл уціліла лише 1. Вчора місцева влада прийняла рішення не розпочинати з понеділка навчальний процес. У планах – відновити роботу найменш пошкоджених шкіл протягом тижня", – написав він.

Загалом пошкоджено 4 школи ( вибито вікна, міжкімнатні двері, пошкоджено дах) та дошкільні навчальні заклади (у ДНЗ "Веселка" та ДНЗ "Малятко" вибито всі вікна, пошкоджено приміщення груп, вибито міжкімнатні двері, повністю вибиті вікна та двері у Центрі розвитку дитини).

"Зі Сватівської обласної школи-інтернату для дітей з вадами слуху евакуйовано усіх 84 дитини, із них 4 дітей-сиріт розмістили в інтернаті м. Кремінна, інших 80 дітей родичі забрали по домівках. Сватово та територія довкола усіяне уламками та нерозірваними снарядами – в цьому велика небезпека. Керівництву області та міста було наголошено про проведення необхідних заходів щодо убезпечення дітей від нерозірваних боєприпасів на даній території!", – написав Кулеба.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Верховна Рада не підтримала повернення до десятирічної системи навчання в школах
  • Випускники загальноосвітніх навчальних закладів можуть зареєструватися в обласній службі зайнятості
  • Черкаська приватна школа "Перлина" відкрила свій власний Інтернет-сайт
  • У черкаських школах проводять майстер-класи з волейболу
  • У школах Черкас дітей навчатимуть гри у шахи
 02.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Полковник, назначенный в новую часть, знакомясь с личным составом, хотел показать себя демократичным и потому обратился к одному изсолдат в строю с такими словами:
- Держи выше голову, парень, даже когда к тебе обращается большой начальник. Можешь подать мне руку и сообщить своему отцу, что здоровался за руку с самим полковником. Наверняка он будет горд, что сыну его выпала такая честь. Кстати... далі
Інші анекдоти

Хмарина