У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Навчальний процес у школах Сватово призупинено  Русская версия

Навчальний процес у школах Сватово призупинено
Архів новин

31 жовтня місцева влада Сватово у Луганській області прийняла рішення не розпочинати з понеділка навчальний процес. Про це повідомив у Facebook уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

"Сватово! Мій представник був там на ранок з початку подій. На щастя, поранених серед дітей немає, але ситуація невтішна – з 5 шкіл уціліла лише 1. Вчора місцева влада прийняла рішення не розпочинати з понеділка навчальний процес. У планах – відновити роботу найменш пошкоджених шкіл протягом тижня", – написав він.

Загалом пошкоджено 4 школи ( вибито вікна, міжкімнатні двері, пошкоджено дах) та дошкільні навчальні заклади (у ДНЗ "Веселка" та ДНЗ "Малятко" вибито всі вікна, пошкоджено приміщення груп, вибито міжкімнатні двері, повністю вибиті вікна та двері у Центрі розвитку дитини).

"Зі Сватівської обласної школи-інтернату для дітей з вадами слуху евакуйовано усіх 84 дитини, із них 4 дітей-сиріт розмістили в інтернаті м. Кремінна, інших 80 дітей родичі забрали по домівках. Сватово та територія довкола усіяне уламками та нерозірваними снарядами – в цьому велика небезпека. Керівництву області та міста було наголошено про проведення необхідних заходів щодо убезпечення дітей від нерозірваних боєприпасів на даній території!", – написав Кулеба.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • У школах Миколаєва та Харкова призупиняли навчання через похолодання
  • МОН та Мінрегіон розпочали спільний проект зі створення нового освітнього простору в 200 школах України, 50 із них пілотуватимуть НУШ
  • Как воспитывать ребенка, или Зачем вообще нужна школа?
  • МОН проводить антидискримінаційну експертизу навчальних матеріалів та розробило Стратегію впровадження гендерного компоненту в освіту
  • В Україні освітній сервіс "Відкрита школа" охопив вже понад 17 тисяч шкіл
 02.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8461

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина