У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Від діалогу до співпраці: проблеми освіти очима батьків та освітян  Русская версия

Від діалогу до співпраці: проблеми освіти очима батьків та освітян
Архів новин

Нещодавно у Львові з ініціативи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Благодійного фонду «Інститут розвитку освіти» відбувся перший семінар-тренінг «Від діалогу до співпраці: проблеми освіти очима батьків та освітян».

Захід організовано в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні».

У заході взяли участь представники управлінь освіти, батьківської громадськості, начальник відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих Інституту модернізації змісту освіти Наталія Гущина, керівники загальноосвітніх навчальних закладів та методичних центрів Львівщини.

З вітальним словом до учасників звернулися: Роман Шиян, директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Світлана Книшик, начальник управління середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Своєю чергою директор благодійного фонду «Інститут розвитку освіти» Георгій Касьянов, зазначив, що проект «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні» має за мету об’єднати зусилля батьківських організацій, освітянської громадськості, представників шкільної адміністрації та органів управління освітою для активізації реформ у галузі, а тренінг сприятиме налагодженню комунікацій та співпраці.

Представники ГО «КМО Батьки SOS» Альона Парфьонова та Олена Бондаренко поділилися досвідом вирішення різних проблем, що виникають у взаємовідносинах батьків та шкіл.

Громадські активісти наголосили, що батьківські організації мають на меті спільно з владою та шкільною адміністрацією вирішувати проблеми, а не конфліктувати; звернули увагу на діяльність благодійних фондів при освітніх закладах, які допомагають уникнути «готівкових» відносин батьків та школи.

Освітяни та батьки мали можливість спільно визначити та обговорити нагальні проблеми, які виникають при взаємодії батьки-школа, напрацювати шляхи їх вирішення.

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У Міністерстві освіти працює консультаційний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2008/2009 року"
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
  • Школярам Запоріжжя продовжили канікули через проблеми з теплозабезпеченням шкіл
  • Міністр освіти України запропонував механізм подолання "смуги мовного відчуження" та мовних бар’єрів
  • 12 січня у Рівному освятили музей освіти
 30.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина