У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН візьме участь у впровадженні проекту ВООЗ щодо зміцнення здоров’я учнівської...  Русская версия

МОН візьме участь у впровадженні проекту ВООЗ щодо зміцнення здоров’я учнівської молоді
Архів новин

У Києві 28 жовтня 2015 року відбулася установча нарада, присвячена початку роботи проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні», що впроваджує Бюро всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні спільно з Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва в Україні за підтримки Міністерства охорони здоров’я і Міністерства освіти і науки України.

Проект спрямований на підтримку усіх членів українського суспільства. Діти, дорослі та літні люди з усіх верств населення, незалежно від гендерних та соціально-економічних відмінностей, однаково вразливі до факторів ризику, які сприяють розповсюдженню неінфекційних захворювань.

Особлива увага в проекті приділятиметься профілактиці неінфекційних захворювань та просвітницькій діяльності в школах, оскільки інформування про здоровий спосіб життя відіграватимуть вирішальну роль не лише у зниженні факторів ризику захворювань, пов’язаних зі «стилем життя», але й позитивно впливатимуть на здоров’я та добробут українців. «Неінфекційні захворювання в Україні надзвичайно впливають на населення. В рамках цього проекту ми будемо підтримувати Уряд у створенні політики охорони здоров’я, яка б мала на меті приборкати епідемію НІЗ, і в той же час ми будемо працювати з людьми і місцевими громадами, щоб запобігти виникненню цих захворювань», – повідомила Джеррі Маквіні, керівник проекту ВООЗ.

За словами заступника начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлани Фіцайло, підвищення обізнаності учнівської молоді щодо питань здорового способу життя – одне з пріоритетних завдань освіти, а цей проект допоможе знайти шляхи створення для здоров’я учнів сприятливого шкільного середовища.

Впровадження проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» розпочато у шести пілотних областях, зокрема, Дніпропетровській, Полтавській, Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській, Харківській та у місті Києві.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Для участі у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень в Україні зареєструвалися більше 16 тис. осіб
  • Порушено кримінальну справу за фактом використання підроблених документів для участі в зовнішньому оцінюванні 2008 pоку
  • 4-6 січня було проведено новорічну ялинку для дітей за участю Президента України
  • Більше 2 тисяч жителів Харківської області подали заявки на участь в 2009 році в незалежному оцінюванні знань
  • В Україні оголошено набір учасників до міжнародного проекту "Академія політичної освіти "Ходімо разом!"
 30.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Вовочка - отцу:
- Я вчера на улице нашел 200 рублей и отнес их в милицию. А что
бы ты сделал на моем месте?
- То же, что и ты. Соврал.
Інші анекдоти

Хмарина