У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року...  Русская версия

Засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»
Архів новин

29 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України, під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея, відбулось засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016».

У заході також взяли участь Юрій Завалевський, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти; Дмитро Дроздовський, голова фахового журі номінації «Українська мова та література»; Тетяна Шлєєнкова, заступник голови фахового журі номінації «Образотворче мистецтво» (онлайн); Юлія Бохан, заступник голови фахового журі номінації «Хімія» (онлайн); Валерій Силенко, заступник голови фахового журі номінації «Правознавство» (онлайн); Ірина Бєлова, заступник директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (онлайн).

Учасники засідання обговорили результати проведення фінального етапу третього (заключного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

За словами Юрія Завалевського, у фінальному конкурсі взяли участь 46 конкурсантів з різних областей України, які виборювали право вийти у фінал конкурсу. Переможці конкурсу 2015 року рекомендовані колегією МОН до присвоєння їм звання «Заслужений учитель України».

Голова фахового журі номінації «Українська мова і література» Дмитро Дроздовський виділив два основних критерії, якими оперували члени журі: об’єктивність і прозорість. На його думку, фіналісти показали високий рівень знань з української мови та літератури, що є прогресивним показником у процесі вивчення предмету.

Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей зазначив, що у 2016 році конкурс зазнає важливих змін, зокрема, буде впроваджено предмет «Захист вітчизни».

Під час засідання учасники зустрічі розглянули питання щодо умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». Наказом Міністерства освіти і науки визначено, що у 2016 році конкурс проводитиметься у номінаціях: «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія» та «Математика». Традиційно третій (заключний) тур Конкурсу проводитиметься у два етапи: відбірковий (заочний) етап і фінальний (очний) етап. Оргкомітетом вирішено розглянути питання щодо розширення очного туру Конкурсу.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Ужгородський студент переміг у престижному міжнародному конкурсі піаністів
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • МОНмолодьспорт вибирає логотип Всеукраїнського Дня дошкілля
  • У Волинській, Харківській й Херсонській областях: пройшли змагання в рамках XVIII Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних серед учнів
  • Ірина Фаріон прокоментувала указ Дмитра Табачника про проведення конкурсу з російської мови "Лукомор’є"
 29.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Рак (22.06 - 22.07) Рак (22.06 - 22.07)
В первой половине дня Ракам лучше придерживаться заданных правил, не бунтовать против существующего порядка. Дисциплина и последовательность будут залогом спокойствия, а если ситуация критическая, то гарантией безопасности. Вторая половина дня... далі
Інші гороскопи

Хмарина