У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На Львівщині спеціалісти з Федеративної Республіки Німеччина організують...  Русская версия

На Львівщині спеціалісти з Федеративної Республіки Німеччина організують курси перепідготовки кадрів
Архів новин

За ініціативи німецьких компаній, що працюють на Львівщині та зіткнулися з браком кваліфікованих кадрів, німецькі спеціалісти організують курси підготовки робітничих кадрів.

Організаторами курсів будуть представники підприємств Німеччини, що спеціалізуються на перепідготовці кваліфікованих робочих кадрів для різноманітних компаній, фірм Федеративної Республіки Німеччина та представники освіти, підприємці Львівської області та цент зайнятості.

Фахівці на Львівщині поділяться досвідом та покажуть на прикладі німецьку модель, яка успішно функціонує протягом багатьох років.

За інформацією Львівської ОДА

За матеріалом Львівська ОДА.
Новини за темою:
  • 40 молодих спеціалістів з різних сфер прийдуть викладати в українські школи – МОН підписало меморандум з ГО «Навчай для України»
  • Міністр освіти Республіки Корея планує відвідати Україну
  • ДНТБ України має змогу надавати копії документів або їх фрагментів з фонду Республіканської науково-технічної бібліотеки Білорусі
  • Наступного року співпраця МОН та Чеської Республіки буде спрямована на підвищення рівня якості освіти в Україні
  • Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною
 28.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина