У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Уряд планує скоротити 3% бюджетників, - Профспілки  Русская версия

Уряд планує скоротити 3% бюджетників, - Профспілки
Архів новин

Всеукраїнські профспілки працівників бюджетної сфери заявляють, що Міністерство фінансів та інші міністерства надіслали обласним та Київській міській державним адміністраціям листи із завданнями економії бюджетних коштів за рахунок скорочення на 3% кількості штатних посад працівників бюджетної сфери та скорочення/реорганізації закладів, збільшення навантаження, скорочення витрат на надбавки працівникам тощо. Відповідне звернення направлено прем’єр-міністру Арсенію Яценюку.

Зокрема, у профспілках зазначають, що заходи економії мають здійснюватися відповідно до доручення прем’єр-міністра № 36574/0/1-15 від 03 вересня 2015 року.

"Позбавлення громадян можливості заробляти собі на життя суперечить загальним конституційним засадам демократичної, соціальної, правової держави, якою є Україна", – йдеться у листі.

У профспілках наголошують, що вивільнення 3% працівників бюджетної сфери залишить без трудового заробітку більше 200 тисяч працюючих, в тому числі державних службовців.

"Крім того, приведення чисельності та штату працівників освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, державного управління виключно до фінансових можливостей бюджету без урахування реальних потреб призведе до непосильного збільшення навантаження на працівників, які залишаться працювати в цих сферах", – йдеться у зверненні.

Також, на думку всеукраїнських профспілок працівників бюджетної сфери, проігноровано норми законів України "Про загальну середню освіту" та "Про дошкільну освіту", відповідно до яких штатні розписи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів встановлюються на підставі Типових штатних нормативів.

"Згідно з Законом України "Про загальну середню освіту" Державний стандарт загальної середньої освіти затверджується Урядом і переглядається не рідше одного разу на 10 років. Зміна змісту і обсягу Державного стандарту загальної середньої освіти іншими органами виконавчої влади не допускається", – наголосили профспілках.

Враховуючи зазначене, голови всеукраїнських профспілок працівників бюджетної сфери закликали Арсенія Яценюка не допустити поповнення армії безробітних представниками однієї з найбільш освіченої частини суспільства, подальшого зубожіння працівників бюджетної сфери та порушення їх трудових прав.

Звернення підписано главами профспілок працівників освіти, державних установ, культури, охорони здоров’я та соціальної сфери.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Харківську юракадемію планують реорганізувати в університет
  • У Харкові планується ревізія вартості навчання у ВНЗ
  • Студенти Тернопільського національного педуніверситету просять Уряд виділити додаткове фінансування
  • МОН планує розробити новий держстандарт загальної і повної середньої школи
  • Держінвестицій оприлюднило проект Плану заходів на 2009-2011рр щодо реалізації Концепції розвитку інноваційної системи
 28.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина