У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У МОН відбувся круглий стіл з питань забезпечення якості дошкільної освіти  Русская версия

У МОН відбувся круглий стіл з питань забезпечення якості дошкільної освіти
Архів новин

27 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань забезпечення якості дошкільної освіти.

Участь у засіданні взяли представники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України (Т. Панасюк, С. Нерянова, О. Швачова, Г. Грищенко), Національної академії педагогічних наук (Н. Гавриш), Інституту модернізації змісту освіти ( О. Низковська, О. Смішная), голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Н. Омельяненко та корифеї дошкільної освіти – Т. Кунько, Є. Таранова, О. Долинна, які понад 30 років опікувались дошкільною освітою.

Під час засідання начальник відділу дошкільної освіти МОН Тамара Панасюк ознайомила присутніх про стан та нагальні завдання розвитку дошкільної освіти. А Тамара Кунько та Євгенія Таранова розповіли про свій досвід роботи у Міністерстві у 70-х -80-х роках. Також Під час розмови було обговорено різноманітні форми здобуття дошкільної освіти.

Наталія Гавриш, старший науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН наголосила на важливості взаємодії всіх структурних підрозділів системи дошкільної освіти, що поступово забезпечить якість дошкільної освіти.

Учасники засідання зауважили: «Кадри вирішують все». Тому один з найважливіших факторів у забезпеченні якості дошкільної освіти – підготовка та перепідготовка фахівців для роботи у закладах освіти, управліннях тощо. Сучасний управлінець має бути мобільним, вміти використовувати знання як інструмент для розв’язання управлінських проблем; уміти генерувати нові ідеї тощо.

«Звичайно, що запорукою успішної діяльності навчальних закладів є ерудованість, сучасний світогляд, об’єктивна самооцінка, педагогічний такт та високо розвинуті професійні якості всіх педагогів, управлінців, науковців тощо», – підсумувала Тамара Панасюк та подякувала всім учасникам круглого столу.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Студент "замінував" школу в Донецькій області
  • Випускники загальноосвітніх навчальних закладів можуть зареєструватися в обласній службі зайнятості
  • Михайло Бауер: У Чернівецькій області відкриються нові школи і садочки
  • У Черкасах відбувся профорієнтаційний КВН "Обери свою професію"
  • В Академії пожежної безпеки пройшли змагання з армреслінгу серед силовиків Черкаської області
 28.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина