У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Відбулось відкриття фінального етапу ХVІІІ Всеукраїнського учнівського...  Русская версия

Відбулось відкриття фінального етапу ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка
Архів новин

В понеділок, 26 жовтня в запорізькому комунальному закладі «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» урочисто відкрився фінальний етап ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка.

Участь у турніри приймали команди з Івано-Франківської, Донецької, Волинської, Рівненської, Запорізької, Чернівецької, Львівської областей, а також з Миколаївщини, Харківщини, Хмельниччини, Черкащини та Житомирщини.

Для учасників турніру учні Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру та Запорізького навчально-виховного комплексу «Запорізька Січ» підготували святковий концерт. Окрім змагань, учасникам було представлено козацький театру та музей запорізького козацтва.

За інформацією департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Перший етап роботи Національного репозитарію академічних текстів розпочнеться до кінця року і сприятиме виявленню академічного плагіату
  • Про роль бізнесу у розвитку української професійно-технічної освіти розповіла Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine»
  • В Одесі відкриття ВНЗ для пенсіонерів викликало величезний ажіотаж
  • Пільги на етапі вступу до ВНЗ пропонують відмінити
  • Відбулося засідання Наукової ради Міносвіти України
 27.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина