У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вічна мерзлота на Алясці почне танути до 2070 року - вчений  Русская версия

Вічна мерзлота на Алясці почне танути до 2070 року - вчений
Архів новин

Шар вічної мерзлоти в Північній півкулі Землі значно розігрівся і може почати танути раніше, ніж передбачалося, розповів ВВС голова міжнародної наземної програми вивчення мерзлоти, професор Університету Аляски Володимир Романовський.

Метан, який вивільниться при таненні заморожених ґрунтів, ще більше посилить глобальне потепління, вважає вчений, який є провідним дослідником вічної мерзлоти в світі.

Вічна мерзлота (товщиною від одного до 1500 метрів у глибину) покриває 25% суші у Північній півкулі, включаючи великі території Сибіру, але також зустрічається в Альпах й Антарктиці. "Вічною" мерзлотою вважають ґрунт, якщо його шари постійно перебували при температурі нижче 2 градусів за Цельсієм протягом двох років.

Температура замерзлих ґрунтів на Алясці неухильно підвищується з початку 2000-х років, каже Романовський, і до 2070 року вічна мерзлота на американському півострові може розтанути.

За матеріалом BBC Україна.
Новини за темою:
  • Льодовики Гренландії почали танути з "надзвичайною" швидкістю
  • У Росії в жовтні розпочнуться перевірки школярів на наркотики
  • Hitachi знайшла спосіб "вічного" зберігання даних
  • Танення вічної мерзлоти "додасть" в атмосферу 25-85 млрд тонн вуглецю
  • Учені: інопланетяни не стануть нападати на людей першими
 27.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

SnowBoard Stunts
Грати у онлайн гру SnowBoard Stunts
Інші ігри

Хмарина