У базі 27612 реферата, 363 підручника

 На сайті МОН оприлюднено оновлений законопроект "Про освіту"  Русская версия

На сайті МОН оприлюднено оновлений законопроект
Архів новин

Міністерство освіти і науки України оприлюднило на своєму сайті оновлений Закон України «Про освіту». Документ доступний для обговорення.

В коментарях вказано, що оновлений Закон України «Про освіту» має кардинально змінити сферу освіти України. Закон покликаний забезпечити безкоштовну дошкільну, повну загальну середню освіту навчальних закладах, крім приватних, а також децентралізацію керування освітою та рівне розподілення обов’язків між учасниками місцевого самоврядування та органами виконавчої влади з приводу виконання заходів керування, управління, ліцензування освітніми закладами.

Крім того у Міністерстві освіти наголошують, що після прийняття даного законопроекту буде значно вдосконалено нормативно-правову базу, розроблено новітні програми, що сприятимуть покращенню й модернізації системи перепідготовки, стажування та підвищення кваліфікації працівників освітніх закладів.

Також, як повідомляють у Міносвіти, дія нового законопроекту забезпечить громадянам однаковий доступ до якісної освіти і зробить її доступною для всіх громадян. В планах також забезпечення гуртожитками, надання громадського транспорту для доставлення на навчання, на роботу, додому учасників освітнього процесу.

В разі прийняття даного законопроекту, він набере чинності з 1 січня 2016 року.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась, - МОН
  • Лілія Гриневич: «Наша мета – хороша освіта в усій Україні»
  • На професійно-технічну освіту виділять майже 97,5 млн гривень
  • В Україні буде впроваджено систему освітньої статистики, - МОН
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
 27.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Приходит начальник в отдел кадров, вытаскивает из пачки 20 личных дел, говорит:
-Этих уволить !
-За что??? - удивляются в отделе
-Не люблю неудачников! :)

Інші анекдоти

Хмарина