У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На сайті МОН оприлюднено оновлений законопроект "Про освіту"  Русская версия

На сайті МОН оприлюднено оновлений законопроект
Архів новин

Міністерство освіти і науки України оприлюднило на своєму сайті оновлений Закон України «Про освіту». Документ доступний для обговорення.

В коментарях вказано, що оновлений Закон України «Про освіту» має кардинально змінити сферу освіти України. Закон покликаний забезпечити безкоштовну дошкільну, повну загальну середню освіту навчальних закладах, крім приватних, а також децентралізацію керування освітою та рівне розподілення обов’язків між учасниками місцевого самоврядування та органами виконавчої влади з приводу виконання заходів керування, управління, ліцензування освітніми закладами.

Крім того у Міністерстві освіти наголошують, що після прийняття даного законопроекту буде значно вдосконалено нормативно-правову базу, розроблено новітні програми, що сприятимуть покращенню й модернізації системи перепідготовки, стажування та підвищення кваліфікації працівників освітніх закладів.

Також, як повідомляють у Міносвіти, дія нового законопроекту забезпечить громадянам однаковий доступ до якісної освіти і зробить її доступною для всіх громадян. В планах також забезпечення гуртожитками, надання громадського транспорту для доставлення на навчання, на роботу, додому учасників освітнього процесу.

В разі прийняття даного законопроекту, він набере чинності з 1 січня 2016 року.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Запоріжжі 15 квітня відбудеться круглий стіл щодо наступності професійної освіти
  • УПЦ Московського патріархату хоче ввести в українських школах православну освіту
  • Міносвіти України прогнозує держзамовлення у 2011 році до ВНЗ близько 105 тис. місць
  • Сергій Квіт: Табачник називає реформою вищої освіти реформу свого міністерства
  • Міносвіти України поставляє в школи не замовлені підручники і не поставляє замовлені?
 27.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина