У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Напрацювання Малої академії наук України вивчатимуть вчителі  Русская версия

Напрацювання Малої академії наук України вивчатимуть вчителі
Архів новин

На базі лабораторного центру «МАНЛаб» Національного центру «Мала академія наук України» буде створено осередок підготовки педагогів із вивчення можливостей сучасного навчального обладнання. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час брифінгу 23 жовтня 2015 року.

Міжпредметний лабораторний комплекс «МАНЛаб» створювався для забезпечення навчально-дослідницької діяльності учнів МАН протягом останніх трьох років. Для формування комплексу була здійснена ретельна експертиза навчального та наукового обладнання, що випускається найкращими компаніями світу. Відповідно до цієї експертизи було сформовано наповнення лабораторної бази. Ключову роль у лабораторному комплексі відіграють прилади, що відповідають сучасним світовим стандартам педагогічних технологій. До таких приладів належать цифрові вимірювальні комплекси провідних виробників світу, наявність яких дала змогу забезпечити розробку нових технологій навчання з дослідницькими елементами в усіх дисциплінах природничого циклу. За останні 3 роки в лабораторії Малої академії наук створено цикли практичних, лабораторних і навчально-дослідницьких робіт, які можуть бути реалізовані з використанням цих новітніх засобів.

Упродовж реалізації більшості проектів НЦ «МАНУ» (виїзних лекторіїв, семінарів для вчителів, навчально-дослідницьких експедицій, очно-заочних профільних шкіл, літніх шкіл) проводилася робота щодо поширення практики використання цифрових комплексів у педагогічній діяльності. Ця практика, визнана в більшості провідних країн Європи і світу, набуває популярності серед педагогів України й починає давати відчутні результати у навчанні школярів, які брали участь у проектах МАН.

З початком реформи системи освіти в Україні виникла потреба у формуванні нової концепції матеріального забезпечення природничих кабінетів шкіл. У цю концепцію органічно вписалися технології використання цифрових вимірювальних комплексів. Переоснащення кабінетів фізики заплановано розпочати вже в 2015 році. Упродовж 2016-го та наступних років планується продовжити оснащення кабінетів фізики та оснастити лабораторним обладнанням кабінети хімії, біології, географії, математики та інформатики.

Модернізація матеріальної бази вимагає нового змістовного функціонування цих кабінетів.

Оскільки у лабораторному центрі «МАНЛаб» створена велика кількість розробок, пов’язаних з цифровими вимірювальними комплексами, Міністерство освіти і науки України прийняло рішення про те, що досвід працівників МАН з використання новітнього обладнання має бути поширеним на весь педагогічний загал (наказ МОН України від 15.10.2015 № 1088 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо забезпечення кабінетів фізики загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання та обладнанням»). Тому Мала академія наук долучається до процесу навчання вчителів природничих дисциплін новим апаратним та педагогічним технологіям, що мають бути запроваджені в навчальний процес наступними роками.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • На літній Універсіаді України розіграють комплекти медалей з понад 30 видів спорту
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • 21-ша Українська антарктична експедиція вивчала озонову діру, міграцію пінгвінів та рятувала життя туристів
 27.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4532

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина