У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Методична допомога батькам, які навчають та виховують дітей з порушеннями...  Русская версия

Методична допомога батькам, які навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку
Архів новин

Протягом 22-23 жовтня 2015 року у Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» в Інституті корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова провела ІІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методична допомога батькам, які навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку».

Семінар відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України.

Мета семінару – підвищення спеціальної компетенції активістів та фахівців профільних громадських організацій інвалідів та батьківських організацій, батьків дітей-інвалідів, а також освітян з питань допомоги батькам, які навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку.

З вітальним словом від Міністерства освіти і науки до учасників звернулися начальник управління ліцензування та акредитації Андрій Шевцов та провідний спеціаліст відділу освітньої політики Інституту модернізації змісту освіти МОН Галина Лабайчук.

У семінарі взяли участь члени громадських організацій інвалідів, батьки дітей-інвалідів та фахівці громадських організацій інвалідів, реабілітаційних та освітніх закладів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Курсанти Академії сухопутних військ ім. Сагайдачного навчаються на табірному зборі
  • В одеському ВНЗ розроблено спеціалізований тренінг для допомоги інвалідам в період кризи
  • Школярі Полтави під час карантину навчаються вдома за допомогою Інтернету
  • На Волині відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з питань гуманітарної освіти
  • В Україні видано навчально-методичний комплект "Абетка харчування"
 26.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №7074

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина