У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Істориків навчали виокремлювати якісну інформацію від пропаганди  Русская версия

Істориків навчали виокремлювати якісну інформацію від пропаганди
Архів новин

23-24 жовтня 2015 року в Чернігові провели семінар «Практична медіаграмотність для викладачів суспільних дисциплін» за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. У заході взяли участь Міністерство освіти і науки України, Академія української преси та Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К. Ушинського. Учасниками семінару стали 22 викладачі історії та правознавства з Чернігівщини, Сумщини та Київщини.

Викладачі семінару Олександр Мокрогуз (Чернігівський ОІППО) та Валентина Потапова (ГО «Альменда») поділились із слухачами досвідом інтегрованого викладання медіаграмотності під час занять із суспільних дисциплін: як знаходити потрібну та достовірну інформацію , відокремлювати пропаганду від фактів, фільтрувати інформацію в ситуаціях конфлікту. Семінар відвідали Катерина Осташкова , Посольство Нідерландів в Україні і Раїса Євтушенко, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України.

Ярослав Коросташивець із Горбачівського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ" поділився, що під час семінару він отримав інструменти, зокрема методики роботи з плакатами і фото, які дозволять зацікавити сучасну молодь.

З матеріалами семінару можна ознайомитись на порталі: http://www.medialiteracy.org.ua/

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Reset-2. Підбито підсумки другого етапу обговорення «розвантаження» навчальних програм для молодших школярів
  • Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась, - МОН
  • Ю.Павленко: З нового навчального року дитячо-юнацьким спортивним школам будуть присвоєні категорії
  • У Маріуполі три школи не готові до початку навчального року
  • У Луганську педагогів навчали заробляти гроші за допомогою шкільного сайту
 26.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Сегодня Львы зависимы от привычек и бессознательных реакций. Успешнее пойдут дела, в которых вы глубоко заинтересованы, и отношения, которые вас внутренне «цепляют». Возможен интерес к тайнам, скрытой подоплеке событий. Любовные... далі
Інші гороскопи

Хмарина