У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Географи визначили пріоритети у викладанні предмета  Русская версия

Географи визначили пріоритети у викладанні предмета
Архів новин

У Хмельницькому ОІППО відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Вивчення географії України в умовах переходу на нові навчальні програми у 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів».

У заході взяли участь головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Тетяна Дупляк, завідувач науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради Галина Думанська.

Учасники семінару розглянули питання нормативного та навчально-методичного забезпечення географічної освіти, організації навчально-дослідної та краєзнавчої роботи учнів, впровадження інформаційних технологій у навчальний процес, патріотичного виховання дітей засобами географії.

Підсумком ґрунтовної дводенної роботи стали розроблені рекомендації щодо покращення якості сучасного уроку в умовах переходу на новий Державний стандарт освіти.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Через рік школи стануть профільними: 9 предметів з 22
  • У МОН за участі експертів обговорили проект Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року
  • У школах нацменшин збільшаться години викладання української
  • Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких проектах на ІХ Міжнародній олімпіаді з географії
  • «Модернізація професійно-технічної освіти – один із пріоритетів нашої роботи цього року», – Лілія Гриневич
 22.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Дорожная полиция перешла на новые методы работы. Чтобы радар показывал больше, они бегут навстречу автомобилю как можно быстрее.

Інші анекдоти

Хмарина