У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вихованці МАН України переймали науковий досвід у Німеччині  Русская версия

Вихованці МАН України переймали науковий досвід у Німеччині
Архів новин

Вихованці Малої академії наук України переймали науковий досвід у експериментальній лабораторії для молоді «XLAB». Лабораторія знаходиться у місті Геттінген, Федеративна Республіка Німеччина. Навчання відбувалося англійською, тому критерієм добору учасників школи, крім наявності наукової роботи з біології, було і володіння цією іноземною мовою.

Місто Геттінген є одним з наукових центрів Німеччини: в ньому знаходиться один з найбільших вищих навчальних закладів Європи – Геттінгенський університет, а також численні наукові установи. Мета «XLAB» – зменшити розрив між науковими дослідженнями і шкільним навчанням, об’єднати школу і університет. Лабораторія пропонує кілька практичних експериментів і курсів, які вдало доповнюють шкільну програму з біології, хімії, фізики та інформатики для учнів і вчителів. У «XLAB» викладають кваліфіковані викладачі-вчені, лабораторія має надсучасне обладнання.

Навчання в науковій школі було розділене на вивчення біології і нейрофізіології. На кожен напрям відводилося по три дні. Молекулярну біологію допомагала вивчати доктор Крістіна Віге, яка працювала з МАНівцями над темою «Від гена до білка». Проводилися теоретичні заняття і практичні досліди.

Під науковим супроводом доктора Барбари Ріттер вихованці МАН вивчали основні функції нервової системи. Також з цього напряму Доктором Майклом Фербером було проведено експериментальний курс, в якому взяли участь юні науковці з України.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • “Ми зацікавлені поширювати інформацію про можливості навчання в Україні серед громадян Індії”, - Посол Республіки Індія на зустрічі з Лілією Гриневич
  • Яценюк: В Україні в 4 рази більше ВНЗ, ніж у Франції
  • Ярослав Яцків: В Україні немає розвитку науки
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
 22.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина