У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Міністерстві відбувся семінар щодо інтегрування стартапів в університетську...  Русская версия

У Міністерстві відбувся семінар щодо інтегрування стартапів в університетську структуру
Архів новин

Нещодавно у Міністерстві освіти і науки України відбувся семінар «Що таке стартап та яким чином стартапи можуть інтегруватися в університетську структуру?»

Семінар відбувся за підтримки посольства США в Україні.

Семінар проведений з метою підвищення ефективності комерціалізації результатів наукових досліджень в університетах та механізмів формування інноваційної інфраструктури в університетському середовищі.

Підчас семінару відбулась жвава дискусія, особливий інтерес учасників семінару викликали питання щодо розподілу прав на об’єкти інтелектуальної власності, створених під час реалізації стартапів, умови функціонування бізнес-інкубаторів та можливості залучення інвестицій венчурних інвесторів.

На семінарі своїм передовим досвідом поділилися представники венчурного бізнесу та провідних венчурних інвестиційних компаній: Ігор Шойфут (з 2012 року по теперішній час голова бізнес-інкубатору HappyFarm (Київ – Сан-Франциско), з 2015 року голова бізнес-інкубатору Tnation (Алмати – Сан-Франциско), інвестор і радник в багатьох міжнародних компаніях, засновник, голова, головний виконавчий директор більш ніж 10 стартапів) та Юріко Хорват (директор з технологій бізнес-інкубатору «1776», що спеціалізується на запуску стартапів у таких галузях як освіта, енергетика, охорона здоров’я та транспорт, розробник реєстраційної платформи, інтегрованої з багатьма постачальниками соціальних аутентифікацій).

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Міністерство освіти України популяризує здоровий спосіб життя
  • В Академії пожежної безпеки МНС України відбувся випуск 279 лейтенантів служби цивільного захисту
  • Міністерство освіти і науки України проводить позачергову перевірку ВНЗ на дотримання ліцензійних умов
  • В МАУП відбувся захист докторських дисертацій
  • МОН розробило проект щодо зміни положення про акредитацію ВНЗ
 21.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина