У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Стартував сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»  Русская версия

Стартував сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»
Архів новин

20 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулось урочисте відкриття сьомого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті». Проект організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, компанії «Виставковий Світ».

Від імені Міністра освіти і науки України Сергія Квіта учасників та гостей форуму привітала директор Інституту модернізації змісту освіти МОН Наталья Вяткіна.

Також до привітання долучилися президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь, директор Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Наталья Вяткіна, директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України В’ячеслав Супрун. Під час виступу Василь Кремінь наголосив, що основне завдання українських освітян – навчити учнів навичок та уміння отримувати інформацію, навчатися впродовж життя та використовувати нові знання.

«Формування сучасної людини з інноваційним типом мислення, інноваційною культурою та здатністю до інноваційної діяльності – основне завдання освіти», – зазначив президент НАПН України.

Директор Інституту модернізації змісту освіти Наталья Вяткіна відзначила високий рівень методик та технологій навчання в українській освіті.

Директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України В’ячеслав Супрун наголосив на важливості системних реформ, які вже сьогодні впроваджуються в українській освіті. Метою реформ є забезпечення високих стандартів якості, впровадження у навчально-виробничий процес інноваційних технологій.

В’ячеслав Супрун також підкреслив необхідність вдосконалення освітянського законодавства. «Урядом вже направлений до Верховної ради України, розроблений Міністерством освіти і науки України, законопроект «Про професійну освіту», який дозволить навчальним закладам більше орієнтуватися на ринок праці, створювати ради стейкхолдерів та децентралізувати управління професійними навчальними закладами», – додав директор департаменту.

Нагадаємо, що у форумі візьмуть участь 578 національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та освітні програми з 24 регіонів України, а також навчальні заклади та освітні агенцїї Канади, США, Сполученого Королівства Великої Британії, Республіки Польща, Ізраїлю, Французької Республіки та інших країн.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 20 березня Львів відзначатиме Міжнародний день театрів для дітей
  • 18-23 серпня в Івано-Франківську пройде міжнародний фестиваль Porto Franko
  • У Трускавці розпочався міжнародний форум освітян
  • Кращі книги Форуму Львівщина закупить для бібліотек
  • Президент "Форуму видавців" О.Коваль розповіла про заходи Бізнес-форуму
 21.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина