У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Завершив роботу виїзний семінар з питань впровадження курсу «Фінансова...  Русская версия

Завершив роботу виїзний семінар з питань впровадження курсу «Фінансова грамотність» вчителів Житомирщини
Архів новин

У жовтні 2015 року в Університеті банківської справи відбувся плановий виїзний семінар з методики викладання курсу «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У семінарі взяли участь вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської області. Організатори заходу – Університет банківської справи, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Учасники обговорювали питання фінансової грамотності та обізнаності в Україні.

Проректор Університету банківської справи, доктор економічних наук, професор Анжела Кузнєцова відзначила, що успіхами впровадження курсу «Фінансова грамотність» проект завдячує багатьом партнерам і зокрема безпосереднім учасникам впровадження, ентузіастам-вчителям, які завжди своєю діяльністю підтримували проекти, які своєю актуальністю випереджають час.

За інформацією завідувача сектору фінансової грамотності і навичок підприємництва Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Наталії Забуги, у співпраці з Проектом USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP), Університетом банківської справи та Національним банком України з 2012 по 2015 рік проведено 8 тренінг-семінарів всеукраїнського рівня для вчителів методистів, завідувачів кабінетів ОІППО щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх навчальних закладах та підтримано організаційно і методично проведення регіональних семінарів.

Начальник навчально-методичного відділу Університету банківської справи Олена Рябова проінформувала учасників семінару щодо концепції запровадження курсу «Фінансова грамотність» у початковій та основній школі. Зокрема, робота університету щодо створення навчально-методичного забезпечення з фінансової грамотності була спрямована у наступних напрямах: курси за вибором для учнів 2-4 класів («Фінансова абетка» для 2 класів, «Фінансова арифметика» для 3 класів та «Фінансова поведінка» для 4 класів) та 5-9 класів («Родинні фінанси» для 5 класів, «Фінансово-грамотний споживач» для 6 класів, «Фінансова культура» для 7 класів, «Прикладні фінанси» для 8 класів та «Економіка і фінанси» для 9 класів), спецкурси з підвищення кваліфікації вчителів початкової і основної школи та інтерактивний курс для батьків. Нагадаємо, що проект «Фінансова грамотність» розпочато у 2010 році за ініціативи USAID/FINREP II (Програма розвитку фінансового сектору). Партнерами проекту є Національний банк України, Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Міністерство соціальної політики України, Незалежна Асоціація банків України, Асоціація українських банків, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Національна мережа фінансової просвіти та ДВНЗ «Університет банківської справи». Сьогодні курс вивчають майже 20 тисяч учнів із 700 шкіл зі всієї України.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Близько 600 черкаських школярів ознайомилися з роботою підприємства "АЗОТ"
  • Прокуратура Тернополя виявила порушення у роботі місцевого ВНЗ
  • У Військовому інституті КНУ завершилися V курси підвищення кваліфікації
  • У Національному університеті оборони України завершився міжнародний курс "Цивільно-військове співробітництво"
  • 23 квітня у Військовому інституті Київського національного університету відбудеться всеармійський семінар
 21.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина